BioMimetic - kai mokslas ir gamta susivienija

Bio – biologija, gamtos mokslas.
Mimetic – gamtos jėgos ir veikimo imitacija atkartojant viską iš gamtos.


Sudėtingas natūralių ingredientų ir tiksliai suderintų aukštųjų technologijų formulių derinys, kuris idealiai tinka Jūsų odai. Tai reiškia, kad produktai yra sukurti taip, kad imituotų natūralius odos paviršiuje vykstančius procesus, o ne kovotų su oda, kad būtų pasiekti optimalūs rezultatai. Gamta – mūsų pagrindinis mokytojas, duodantis mums protą ir inspiraciją. Tik mokėdami stebėti gamtos pasaulį ir suprasdami bei pasiskolinę iš jo idėjas, mes kuriame inovatyvias ir mokslu paremtas kosmetines priemones, kurios yra itin veiksmingos. Natūralūs ingredientai bei jų parinkimas ir dermė su kitais ingredientais leidžia atkartoti fiziologinę sveikos odos struktūrą.

Image
Dr. Spiller jojoba

Visoms odos būklėms, visiems odos tipams

Klasikinė “Biomimetic” linija atitinka visų odos būklių ir problemų poreikius - nuo jautrios, sausos iki brandžios ir per anksti senstančios odos, įskaitant specialius produktus ir profesionalias procedūras problematiškoms odoms. Šiuos produktus galima naudoti pavieniui arba derinti su tam tikromis linijomis, kurios sprendžia konkrečias jūsų odos problemas. 

Image
Dr. Spiller butterfly

Sveikai ir gerai funkcionuojančiai odai

Pagrindinės priemonių užduotys: aktyvinti odos funkcijas naudojant apsaugines ir regeneracines medžiagas, atsverti prastai veikiančias odos funkcijas, suteikiant odai naujos energijos. Taip pat saugoti nuo žalingų aplinkos veiksnių, streso bei tiksliai reguliuoti drėgmės balansą. Reiktų pabrėžti, jog veiksminga odos priežiūra prasideda nuo teisingo veido valymo.