ACNODERM Roll On - Lokali priemonė spuogelių naikinimui, 10ml

Lipidų: 0%
Dr. Spiller Acnoderm Roll-On pieštukas – tai lokali priemonė spuogelių naikinimui, kuri labai greitai naikina spuogus, pūlinius ir inkštirus. Salicilio rūgštis padeda veikliosioms medžiagoms lengviau prasiskverbti į odą, todėl jos gali tiesiogiai veikti uždegimų formavimosi vietose. Pieštuko antgalis pasižymi antibakteriniu poveikiu, kuris veikia dezinfekuojančiai ir sutraukia spuogus. Rezultatas matomas jau po pirmųjų panaudojimų.
Dydis
10ml

* Būsite nukreipti į www.manodrauge.lt internetinę parduotuvę

SKU: 118104

PRODUKTO INFORMACIJA

Acnoderm Roll-On pieštukas - lokali priemonė spuogelių naikinimui, kuri labai greitai naikina spuogus, pūlinius ir inkštirus. Salicilio rūgštis padeda veikliosioms medžiagoms lengviau prasiskverbti į odą, todėl jos gali tiesiogiai veikti uždegimų formavimosi vietose. Pieštuko antgalis pasižymi antibakteriniu poveikiu, kuris veikia dezinfekuojančiai ir sutraukia spuogus. Rezultatas matomas jau po pirmųjų panaudojimų.


Dr. Spiller produkcija yra skalsi, tad jos užtenka gerokai ilgiau nei įprastų kremų. Taip yra dėl patentuotų Dr. Spiller aliejumi apvilktų vandens molekulių HYTec System, kurios atrodydamos riebios aktyvuojasi mūsų pačių fermentais ir tuo pačiu sumažina odos pH lygį, todėl visos veikliosios medžiagos patenka į giliuosius epidermio sluoksnius ir nepasilieka ant odos paviršiaus. 

 

  • Be lipidų
  • nešvariai, riebiai, uždegimų paveiktai, spuogų ir inkštirų kamuojamai odai.
  • Tolygi odos tekstūra.
  • Greitai sutraukiami spuogeliai ir pūlinukai.
  • Pasižymi antibakteriniu poveikiu. Veikia dezinfekuojančiai. 

 

AKTYVIOS VEIKLIOSIOS MEDŽIAGOS

Silicilo rūgštis, miltinių meškauogių lapų ekstraktas.

 

NAUDOJIMAS

nuvalykite ir tonizuokite odą, po to tepkite problemines odos vietas ar spuogelius ryte ir vakare. Po to naudokite tinkamą koncentratą ar intensyvios odos priežiūros produktą ir tinkamą kremą. Esant poreikiui, dienos bėgyje, gali būti tepamas ir ant kitų odos priežiūros ar makiažo priemonių.
Galima tepti 2 kartus per dieną. Jei yra daugiau užsidariusių inkštirų galima ir 5 kartus per dieną vis patepti.

TEKSTŪRA

Lipidų: 0%

Sudėtis

INGREDIENTS: AQUA (WATER), ALCOHOL DENAT., ARCTOSTAPHYLOS UVA URSI LEAF EXTRACT, SALICYLIC ACID, PHOSPHORIC ACID, BENZOIC ACID