AHA GINKGOSOME Gel - Gelis su ginkmedžių ekstraktu ir AHA vaisių rūgštimis, 50ml

pH 3,8 – 4,2; be lipidų
Universali priemonė su vaisių rūgštimis normaliai, riebiai, mišriai odai. Ypač tinka storai odai su didelėmis poromis, nešvariai, suragėjusiai ir pleiskanojančiai odai. Naudojant reguliariai oda atgauna gaivumą, elastingumą, stangrumą ir skaistumą. Išsilygina raukšlelės, susitraukia poros, pasišalina nešvarumai. Jau po 4 savaičių naudojimo matomas efektas. Ginkmedžių ekstraktas stimuliuoja mikrocirkuliaciją ir medžiagų apykaitą odoje. Puikiai tinka kaip pagalbinė priemonė su šviesinančiais produktais, po aknės gydymo.
Dydis
50ml

* Būsite nukreipti į www.manodrauge.lt internetinę parduotuvę

SKU: 199907

PRODUKTO INFORMACIJA

Universali priemonė su vaisių rūgštimis normaliai, riebiai, mišriai odai. Ypač tinka storai odai su didelėmis poromis, nešvariai, suragėjusiai ir pleiskanojančiai odai. Naudojant reguliariai oda atgauna gaivumą, elastingumą, stangrumą ir skaistumą. Išsilygina raukšlelės, susitraukia poros, pasišalina nešvarumai. Jau po 4 savaičių naudojimo matomas efektas. Ginkmedžių ekstraktas stimuliuoja mikrocirkuliaciją ir medžiagų apykaitą odoje. Puikiai tinka kaip pagalbinė priemonė su šviesinančiais produktais, po aknės gydymo. Nenaudokite ant plonos odos su išsiplėtusiais kapiliarais. Didina jautrumą saulės šviesai.

 

  • pH 3,8 – 4,2; be lipidų
  • Normaliai, mišriai, riebiai odai
  • Odai turinčiai pigmentinių dėmių, išsiplėtusioms poroms
  • Nešvariai, pleiskanojančiai, suragėjusiai odai
  • Reguliuoja keratinizaciją ir ląstelių dalijimąsi
  • Jau po 4 savaičių oda tampa gaivesnė, lygesnė
  • Kova su priešlaikiniu senėjimu

 

Dr. Spiller produkcija yra skalsi, tad jos užtenka gerokai ilgiau nei įprastų kremų. Taip yra dėl patentuotų Dr. Spiller aliejumi apvilktų vandens molekulių HYTec System, kurios atrodydamos riebios aktyvuojasi mūsų pačių fermentais ir tuo pačiu sumažina odos pH lygį, todėl visos veikliosios medžiagos patenka į giliuosius epidermio sluoksnius ir nepasilieka ant odos paviršiaus. 


AKTYVIOS VEIKLIOSIOS MEDŽIAGOS

AHA vaisių rūgštys, ginkmedžių ekstraktas.


NAUDOJIMAS

Ryte ir vakare nuvalykite veidą, kaklą ir dekolte zonas su geliu, po jo naudokite sau įprastą dieninį ar naktinį kremą.
Gelį su ginkmedžių ekstraktu ir AHA vaisių rūgštimis reika naudoti 30 dienų, daryti 14 dienų pertrauką ir naudoti dar 30 dienų. Oda nustoja pleiskanoti ir atsinaujina per 30 dienų, todėl toks ritmas yra pakankamas. Su geliu būtina naudoti Jūsų odos tipui ir būklei tinkamą dieninį arba naktinį odos atsinaujinimą skatinantį kremą. Prieš pradedant odos gydymo geliu kursą rekomenduojame nušveisti odą.

 

TEKSTŪRA

Lipidų: 0%
Jei iki 25% - tekstūra lengva labiau drėkinanti
Jei nuo 25% - tekstūra klampesnės labiau maitinanti.

Sudėtis

AQUA (WATER), GLYCOLIC ACID, PENTYLENE GLYCOL, CITRIC ACID, MALIC ACID, GINKGO BILOBA LEAF EXTRACT, XANTHAN GUM, HYDROXYETHYLCELLULOSE, POLYSORBATE 20, LACTIC ACID, SODIUM HYDROXIDE, DISODIUM PHOSPHATE, POLYSORBATE 60, SODIUM PHOSPHATE