Stiprinamieji ingredientai prisotina išsekusią, reiklią odą nauja energija ir gyvybingumu

Tai puikus energijos šaltinis atsinaujinimo reikalaujančiai senstančiai odai. Šios linijos produktų užduotis sugrąžinti odos atsparumą, elastingumą, stiprinti odos tonusą bei užkirsti kelią priešlaikiniam senėjimo procesui. Pagrindinis ingredientas stabilizuotas vitaminas C stimuliuoja pačios odos imuninę sistemą, skatina kolageno susidarymą ir stiprina odą.  Linija papildyta ir kitomis veiksmingomis aktyviosiomis medžiagomis... Pavargusi oda įgauna naują spindesį ir jaunatvišką, gaivią išvaizdą.

Image
Vitamin A

Unikalus veikliųjų medžiagų derinys

Vitaminas C: efektyvus antioksidantas, kuris skatina kolageno susidarymą, stiprina pačios odos ir ląstelių apsaugą. Tai leidžia odai geriau apsisaugoti nuo žalingų aplinkos veiksnių bei kovoti su priešlaikiniu odos senėjimu.
Vitaminas E: „Senėjimą stabdantis vitaminas“, kuris kovoja su laisvaisiais radikalais. Jis apsaugo ląsteles nuo oksidacinio streso ir optimizuoja odos regeneraciją.
Alijošiaus lapų sultys: turtingos maistinėmis medžiagomis. Jos palaiko natūralias odos funkcijas subalansuoja kolageno ir elastino sintezę taip pat padeda išlaikyti jungiamojo audinio tvirtumą.
Hialurono rūgštis: viena vertingiausių drėgmę surišančių medžiagų, kuri kaupia drėgmę viršutiniuose odos sluoksniuose. Mimikos raukšlelės, atsiradusios dėl odos sausumo išlyginamos, o oda sutvirtinama iš vidaus.
Maitinamieji aliejai: jojobos aliejus švelnina ir atpalaiduoja odą. Avokadų ir nakvišų aliejai – sustiprina odos apsaugą.

Image
Vitamin A

Vitamino C-Plus Profesionalios procedūros

Suteikia naujos energijos ir spindesio odai! Po aktyvinančios ir odą saugančios procedūros oda akimirksniu atrodo atgaivinta ir sutvirtinta. Aktyviųjų ingredientų pripildytos kaukės bei odą masažuojančios rankos išskiria šilumą, kuri stimuliuoja odos funkcijas bei daro stebuklus odoje. Ji po procedūros atrodo gerokai gaivesnė ir labiau atsipalaidavusi. Dėl informacijos apie profesionalias procedūras kviečiame susisiekti mūsų kontaktais.