Naujoviška senėjimą stabdanti formulė

Prabangi aukščiausios kokybės linija su obuolių kamieninėmis ląstelėmis. Ji puikiai stabdo senėjimo procesą, turi aplinkos taršą mažinantį poveikį. Obuolių kamieninės ląstelės ir kiti aktyvieji ingredientai stimuliuoja įgimtus odos drėkinimo procesus, sukuria lipidų ir drėgmės balansą bei palaiko ląstelių sveikatą. Sausa bei brandi oda tampa elastingos, veido kontūras išryškėja. Liniją sudaro serumas, dieniniai ir naktiniai kremai bei kaukė. Linija ypač tinkama po menopauzės, kai oda išsausėja.

Image
Dr. Spiller Cellular

Veiksmingi aktyvieji ingredientai grąžina jaunystę

Obuolys: palaiko odos drėgmės balansą ir suteikia 12 valandų ilgalaikę drėgmę. Obuolių rūgšties dėka taip pat pagerėja natūralus viršutinio odos sluoksnio atsparumas, todėl išsausėjusios raukšlės pastebimai išlyginamos. 
Grenoblio riešutmedis: suteikia taršą mažinantį poveikį. Jame yra įvairių nepakeičiamų riebalų rūgščių, vitaminų, mineralų ir baltymų, kurie nuolat aprūpina odą svarbiomis maistinėmis medžiagomis. Stabdomas neigiamas aplinkos poveikis. 
CellBoost ekstraktas: gaunamas iš dumblių baltymų padidina odos baltymų gamybą odos ląstelėje, stiprina viršutinį odos sluoksnį, pagerina audinių vientisumą. 
Prabangieji aliejai: Jojobos aliejus padeda atpalaiduoti veido bruožus, maitina odą ir daro ją nuostabiai švelnią. Migdolų aliejus stiprina odos barjerą, o vynuogių kauliukų aliejus veiksmingai apsaugo nuo odos senėjimo, susijusio su aplinkos stresu. Šie vertingi augalinės kilmės ingredientai veikia kartu, kad oda būtų lygi, elastinga.

Image
Dr. Spiller - Cellular

Profesionalios procedūros grąžinančios odai jaunystę

Kad oda atrodytų spindinti, jai reikia maksimaliai užpildytų drėgmės atsargų ir subalansuoto lipidų kiekio. Šilko švelnumo kreminė kaukė Cellular ir papildomas masažas su veikliosiomis medžiagomis, suteikia odai papildomą elastingumą ir itin efektyviai kovoja su senėjimu. Rezultatas – gaivi it obuolys ir elastinga oda, apsaugota nuo priešlaikinio senėjimo ir aplinkos taršos. Kviečiame grožio specialistus susipažinti su Dr. Spiller profesionaliomis procedūromis.