Balansas jautriai ir sudirgusiai odai

Aloe linija – tai pirmas žingsnis, padedantis jautriai ir sudirgusiai odai nurimti ir atstatyti balansą. Šiai odos būklei reikalinga ypatinga odos priežiūra, todėl veikliosios medžiagos turi būti švelnios bei veikti itin efektyviai ir nepakenkti. Alijošius vienas pagrindinių šios linijos veikliųjų medžiagų. Jis žinomas dėl savo raminančių, priešuždegiminių ir antioksidacinių savybių. Dr. Spilleris ypač daug dėmesio skyrė šiam augalui. Buvo vienas pirmųjų, kuris turėjo alijošių plantaciją ir augino juos medicininiais tikslais suprasdamas vertingąsias šio augalo savybes. Kartu su kitomis veikliosiomis medžiagomis alijošiumi praturtinti produktai padeda pasiekti tobulą odos balansą.

Image
Dr. Spiller - Alpine Aloe

Alijošiaus nauda

Alijošius turi stiprų raminantį poveikį, ilgainiui mažina dirginimą. Jis žinomas dėl savo žaizdas gydančių savybių. Be to, alijošius turi savybę padidinti gliukozės kiekį ląstelėse, o tai skatina ląstelių metabolizmą ir ląstelių atsinaujinimą. Lipidų barjeras atgauna pusiausvyrą ir net jautri oda efektyviai apsaugoma nuo oksidacinio streso ir temperatūros svyravimų pasekmių. Jis apsaugo odą nuo neigiamo aplinkos poveikio ir su UV spinduliais susijusių odos pokyčių.

Image
Dr. Spiller Aloe vera lip balm

Liniją sudaro įvairūs produktai pagal individualią odos problematiką. 

Veido valikliai ir prausikliai su alijošiumi tinkami tiek sausai, jautriai į alergijas linkusiai odai, tiek riebiai, spuoguotai, nešvariai, riebaluotis linkusiai odai. Odą tonizuoti padeda švelnus tonikas su alijošiumi. Efektyviam odos valymui galima pasirinkti kaukes pagal odos tipą: sausai, kenčiančiai nuo šerpetojimo arba riebesnei, nešvariai odai. Lipidų kiekį padeda atstatyti universalus serumas sudirgusiai odai. Jei vis dar trūksta odai lipidų – galima įlašinti kelis lašus vitamino E aliejaus su alijošiumi į bet kurią priemonę. Veido priežiūra užbaigiama kremu: lengvesnės arba riebesnės tekstūros. Lengvesnis kremas skirtas mišriai, riebesnei odai ar tiesiog vasaros sezonui, lengvesnis - sausai odai. Papildomai odos priežiūrai puikiai tiks raminančios paakių ampulės su alijošiumi bei apsauginis lūpų balzamas. Norint stiprinti organizmą iš vidaus rekomenduotinas gyvojo alijošiaus gėrimo kursas.