Natūraliai efektyvus maximaliam rezultatui

Kiekvienas Trawenmoor produktas turi du novatoriškus veikimo mechanizmus: "Humic Power" bei "Slow Aging":

Huminė rūgštis (Humic Power): yra natūralus konservantas, kuris ne tik  nenaudojant jokių cheminių priedų leidžia užtikrinti visiškai organišką produktų sudėtį, tačiau  turi stiprią apsaugą nuo neigiamo aplinkos poveikio, senėjimą sukeliančių laisvųjų radikalų, ramina sudirgusią odą, skatina nuolatinį ląstelių atsinaujinimą, detoksikuoja ir drėkina.

Trawenmoor esencija, kuri susideda iš pelkių augalų trijulės: krūminė kerpės, paparčio bei baltosios durpinės samanos padeda natūraliai išsaugoti sveiką odą ir sulėtinti senėjimo procesą. Aktyvieji augalų ingredientai sulaiko ir suriša drėgmę odoje, pasiekia ląstelių branduolius ir palaiko ląstelių aktyvumą, skatina regeneruotis sveikos formos DNR ląsteles. Inovatyvios apdovanotos aukštos kokybės veikliosios medžiagos padeda odai prisitaikyti prie besikeičiančio klimato, didina odos atsparumą ir stimuliuoja odos ląstelių veiklą.

Image
Cosmos organic

ORGANIC

Visi produktai sertifikuoti COSMOS ORGANIC ženklu, naudojama ne mažiau nei 98% natūralių žaliavų bei ištekių. Atsakingai elgiamės su gamta.

Image
Vegan BDiH

VEGAN

VEGAN BDiH standartas nurodo, jog produktuose nėra gyvūninės kilmės ingredientų, jie nebuvo išbandyti su gyvūnais ir juose nėra medžiagų, pagamintų naudojant genų inžineriją. Net pakuotes klijuoti naudojame veganišus dažus bei spaudą.

Image
Climate neutral

CLIMATE NEUTRAL

Klimaneutral sertfikatas įpareigoja visas CO2 emisijas, kurios buvo neišvengiamos gaminant Trawenmoor produktus  apskaičiuoti ir kompensuoti.

Image
Trawenmoor nature

Kuo pelkės tokios ypatingos?

Trawenmoor kosmetikos sudėtinės dalys išgaunamos iš Vokietijos Bavarijos regiono sertifikuotų gydomųjų pelkių. Veikliujų medžiagų efektyvumas ir išteklių ribotumas šią kosmetiką verčia laikyti ypač išskirtine.  Vos 2,3% pelkių liko nepažeistų. Tai nepamainoma ekosistema žemėje klimato apsaugos perspektyvoje, nes užimdama vos 3% žemės sugeba sukaupti net 30% anglies rezervą, tai net dvigubai daugiau nei visi medžiai kartu sudėjus. Jei medžiai sunykę vidutiniškai po 54 metų atgal į atmosferą išskiria anglies dvideginį, tai pelkynai šias šiltnamio efektą sukeliančias dujas kaupia iki kelių tūkstančių metų. Ir žinoma, tai namai daugeliui čis gyvenančių ir nykstančių gyvūnų rūšių.


Dr. Spiller kompanija kartu su Vokietijos gamtos apsaugos tarnybomis  ypatingą dėmesį skiria pelkynų išsaugojimui ir jų  renatūralizacijai, o jų išteklius naudoja itin atsakingai.
 

100% organiška odos priežiūra, 100% veiksminga

Pagrindiniai kosmetikos uždaviniai natūraliomis priemonėmis sulėtinti odos senėjimo procesą "slow aging" bei patenkinti įvairius odos poreikius, kad kasdienė odos priežiūra būtų maksimaliai prisitaikiusi prie Jūsų odos problematikos, nes tik tai padeda palaikyti sveiką ir gražią odą. Nuo šiol natūralų grožį galime pasiekti maksimaliai natūraliai ir ypač veiksmingai.  Gražiai ir sveikai švytinčiai odai.