Image
Dr. Spiller History

Viskas prasidėjo nuo vizijos

Idėja gimė dar 1960 m. sukurti unikalius odos priežiūros produktus, išsaugančius odos sveikatą, bet paremtus aukščiausios kokybės ir pagrįsto veiksmingumo ingredientais. Daktaras Hortas Špileris pašventė tam visą savo gyvenimą, kurį dabar perima antra Špilerių karta.

Image
Nature

Kosmetikos ir gamtos harmonija

Gyvename laikais, kai vertybės keičiasi ir prabangai reikia naujo apibrėžimo. Mums prabanga reiškia suvokti išteklių vertę ir atsižvelgiant į tai kurti aukščiausios kokybės produktus. Kaip antai švarus vanduo tampa itin ribotu ištekliu, mes savo gaminiams naudojame tik gryniausią šaltinio vandenį iš Alpių aukštumų. Mūsų ekspertinės žinios ir patirtis leidžia naudoti aukščiausio biologinio grynumo žaliavas ten, kur matome šių medžiagų veiksmingumą ir efektyvumą. Siekiame prisidėti prie gamtos išsaugojimo, todėl su pagarba gamtai stengiamės jos resursus naudoti itin atsakingai bei sudaryti sąlygas atkurti tai, kas sunaudojama pramonėje. Tvarumas ir atsakingas vartojamas yra kertiniai dalykai visuose įmonės lygmenyse. Tad nuo pat pirmosios dienos, nuo 1960 m įmonėje vadovaujamasi filosofija „Kosmetikos ir gamtos harmonija“.

Image
Nature

Išvien su oda – ne prieš ją

Mūsų filosofija paprasta: drėkinti, apsaugoti ir palaikyti natūralią odos funkciją, naudojant biomimetinius ingredientus. Tai reiškia, kad produktai sukurti taip, kad imituotų natūralius odos paviršiuje vykstančius procesus, o ne kovotų su oda. Dėl revoliucinio Dr. Spiller išradimo – HYTEC emulsijos produktai dirba kartu su oda, kad užtikrintų geresnę pačios odos barjerinės sistemos - hidrolipidinės plėvelės - apsaugą.