Papildomas odos drėkinimas bei stipri imuninė sistema

Patentuotis ir itin populiarios Hydro Marin® linijos uždavinys papildomas odos drėkinimas bei stipri odos imuninė sistema. Drėkinamosios medžiagos suaktyvina odos medžiagų apykaitos procesus, drėkina giliuosius jos sluoksnius, detoksikuoja ir šviesina veidą. Giliai veikiantys drėkinantys jūros dumbliai padidina lipidų gamybą odos ląstelėje, aktyvina natūralias biologines odos funkcijas, skatina odos išsivalymą iš vidaus. Ypač tinka sausai, dehidratuotai odai. Rezultatas – gaivi, putli, subalansuota veido oda.

Image
Hydro Marin

Vertingos jūrinės veikliosios medžiagos

Jūros dumbliai: turtingi mineralais, mikroelementais ir amino rūgštimis. Jie palaiko svarbias odos funkcijas ir stiprina imuninę sistemą. Gerai drėkinama giliuosius epidermio sluoksnius, oda išvaloma ir apsaugojama nuo su amžiumi susijusių pokyčių. Oda šviesinama ir  įgauna gaivumo. 
Jūros druskos koncentratas: papildo odos mineralų atsargas ir palaiko odos medžiagų apykaitą. Taip pat padeda optimaliai apdoroti veikliąsias medžiagas ir greitai išvalyti odą nuo toksinų. 
Gorgonija: biologiškai aktyvus ingredientas, neutralizuoja odos sudirginimą, skatina restruktūrizacijos procesą ir atkuria odos pusiausvyrą. 
Ikrai: Aktyvina medžiagų apykaitą, aprūpina odą svarbiausiomis maistinėmis medžiagomis ir akimirksniu išlygina odą, suteikia gyvybingumo ir spindesio. 
Tikri perlai: išgaunami iš mokronizuotų miltelių padidina drėgmės įsisavinimą ir stipriną ląstelių matricą. 
 

Image
Hydro Marin

Profesionalios procedūros su Hydro Marin priemonėmis

Kviečiame grožio specialistus susipažinti su unikaliomis energizuojančiomis bei giliai drėkinančiomis Hydro Marin procedūromis, kurių metu oda giliai pridrėkinama, atsipalaiduoja. Tuo pat metu atliekamas ir giluminis masažas, skatinama odos medžiagų apykaita bei detoksikacija. Oda po procedūrų tampa akivaizdžiai lygesnė, skaistesnė bei putlesnė.

Hydro-Marin kaukės Profesionaliai odos priežiūrai

Profesionaliam naudojimui skirtos kaukės itin efektyviai drėkina ir pagyvina odą. Oda tampa skaisti ir energinga. Ji gausiai prisotinama drėgme, todėl atrodo jaunesnė, putlesnė bei lygesnė.