Veiksmingi ingredientai ląstelių aktyvumui, odos raminimui ir pusiausvyrai

Oxygen Vital linija yra labai veiksminga senėjimą stabdanti linija, kuri atgaivina pavargusias odos ląsteles, užtikrina nuolatinį deguonies tiekimą, skatina silpnėjančią odos veiklą, slopina nuovargio simptomus, atgaivina odą ir jos spalvą bei apsaugo nuo aplinkos streso ir sudirgimo. Oda vėl tampa gyvybinga bei nuraminta dėl efektyvaus deguonies nešiklio bei trijų fazių raminamojo junginio, kuris susideda iš botaninių ingredientų. Linijos produktai tinkami jau nuo 35 metų ypač tiems, kurie turi negyvą, papilkėjusią odą, kai stinga gerų mitybos įpročių ar vargina stresas darbe.

Image
Oxygen Vital Q10

Nuostabiai lygi, švelni ir elastinga oda

Deguonies nešiklis: efektyviai padidina deguonies kiekį odoje. Sustiprinta deguonies infuzija atgaivina pavargusią, įsitempusią odą, mažina matomus senėjimo ženklus: raukšles bei mimikos linijas. 
Raminamasis junginys su 3 fazių augalų galia: iš stambiažiedžio plačvarpio, vaistinio skaistenio ir saulėgrąžų sėklų aliejaus sudaro energijos šaltinį sudirgusiai odai, mažina dirginimą ir paraudimus. Vaistinis skaistenis papildo odą omega - 3 rūgštimis, palaiko imuninę ir barjerines funkcijas. Saulėgrąžų sėklų aliejus subalansuoja lipidų kiekį. 
Vitaminas E: kovoja su atsiradusiais laisvaisiais radikalais, apsaugo ląsteles nuo neigiamų pokyčių ir skatina odos atsinaujinimą. Be to, stiprus antioksidantas pagerina odos gebėjimą surišti drėgmę, kad oda būtų jaunatviškai gaivi.

Image
Vital Line

Profesionali ląstelių metabolizmą skatinanti procedūra

Deguonis ypač reikalinga norint išlaikyti odą jaunatvišką ir atsipalaidavusią. Profesionalios procedūros su aktyviuoju deguonimi skirtos skatinti ląstelių metabolizmą, suaktyvinti ląstelių darbą, pasiekti senėjimą lėtinantį efektą bei apsaugoti odą nuo streso. Po procedūros oda tampa elastingesnė. Pavargusi, neaktyvi oda įgauna naujos energijos. Dėl raminančių veikliųjų medžiagų susireguliuoja odos pusiausvyra, ji tampa lengvesnė ir atsipalaidavusi.


Kviečiame grožio specialistus išbandyti jiems skirtus Oxygen Vital produktus.