Image
Sensicura - all

Sensicura - išskirtinai sudėtingoms odos problemoms

Sensicura linija - tai regeneracinė odos priežiūros sistema skurta išskirtinai sudėtingoms odos problemoms spręsti (didelis odos jautrumas, raudonis, kuperozė, rožinė, aknė, niežulys, egzemos, šerpetojimas,). Visas šias problemas sieja pažeistas odos apsauginis sluoksnis. 

Ši linija užtikrina švelnią ir veiksmingą odos priežiūrą, kuri nuramina net ir labiausiai reaguojančius odos tipus, kartu tiekdama veiksmingus, maitinančius ingredientus, kad oda būtų sveika ir subalansuota. 

Sensicura kosmetikos linija tinkama onkologinių susirgimų metu ar po jų taip pat praėjus chemoterapijos kursus. Sudėtyje visiškai nėra kvapiklių, aliejų, parabenų, silikono. Pagrindiniai šios kosmetikos uždaviniai: stiprinti odos barjerinį sluoksnį, pačios odos imuninę sistemą, nuraminti ir mažinti sudirgimą, atkurti odos drėgmę, regeneruoti odą.

Kenčiančių žmonių nuo odos jautrumo skaičiai tik auga 

Jautrią odą galime paveldėti arba ji tokia gali tapti dėl įvairiausių ją veikiančių veiksnių ar susiklosčiusių aplinkybių. Oda parausta arba tampa dėmėta, netoleruoja daugelio kosmetikos priemonių, reaguoja į išorinius dirgiklius, tokius kaip saulė ar vėjas. Jautrios odos mažo atsparumo priežastis yra pažeistas odos barjeras, dar vadinamas hidrolipidine plėvele. Šis barjeras apsaugo odą nuo išorinio poveikio ir padidėjusio transepiderminio vandens praradimo (TEWL). Tik nepažeistas odos barjeras užtikrina sveiką epidermį, leidžiantį natūraliam odos procesui veikti optimaliai.

Image
Redskin

Dažnai jautrią odą išprovokuojame patys

Nesvarbu, ar tai būtų besikeičiančio oro įtaka ar prasidėjęs šildymo sezonas, kuris išsausina odą, netinkamos odos priežiūros priemonės, agresyvus gydymas, ligos, vaistai, hormoniniai pokyčiai ar emocinis stresas -  yra daug veiksnių, galinčių odą paversti jautria ir pažeisti jos lipidų barjerą. Sudirgusi oda dažnai labai pablogina gyvenimo kokybę.


Ypač dažnai jautrią odą išprovokuoja netinkamos kosmetikos gaminių sudedamosios dalys.  Gali būti, kad oda toleruoja šiuos ingredientus, tačiau netoleruoja jos didesnės dozės. Tai gali sukelti įvairias reakcijas, kurios gali pasireikšti staiga arba per ilgą laiką kartu su stresu, vartojamais vaistais ar prasidėjus tam tikroms ligoms. 


Tai gali būti iš esmės toleruojamas ingredientas, kuris, vartojant didesnę dozę, staiga sukelia reakcijas per ilgesnį laiką arba kartu su kitais komponentais, tokiais kaip stresas, ligos, vaistai ir pan.


Kūno losjonai ir veido priežiūros produktai, kurie anksčiau nesukeldavo jautrumo problemų, dabar staiga sukelia paraudimą, dažnai be pastebimos priežasties, be klimato pasikeitimo ar kitų išorinių priežasčių. Šių jautrios odos reakcijų priežastis paprastai lieka neaiški. Svarbu pažymėti, kad ne visa oda reaguoja vienodai ir tai ypač pasakytina apie jautrią odą, nes ji reaguoja nenuspėjamai ir skirtingai pas kiekvieną žmogų.

Aktyvieji ingredientai su ilgalaikiu poveikiu

Image
Sensicura Skin care

SENSICURA -  matomas atkuriamasis ir ilgalaikis odą stabilizuojantis poveikis.

Visi SENSICURA produktai yra pagrįsti aktyvių ingredientų deriniu, kuris suteikia visapusišką raminantį poveikį: 
Raminantis magnolijos žievės ekstraktas: ne tik sumažina sudirginimą, bet ir sumažina odos jautrumą. 
Vitamino F kompleksas: skatina pažeisto lipidinio barjero atsinaujinimą. Biologiniai procesai vyksta sklandžiai ir drėgmės lygis atkuria natūralią pusiausvyrą. 
Alantoinas ir Pantenolis: pagreitina ląstelių atsinaujinimo procesą. 
Hialurono rūgštis: suteikia matomai ir pastebimai daugiau drėgmės. Tai vienas iš intensyviausių drėgmės surišiklių, kuris užtikrina ilgalaikį drėgmės įsiskverbimą. 
Skvalenas: medžiaga, gaunama iš alyvuogių aliejaus, sukuria vertingą apsauginį lipidų barjerą. 
Vitaminas E: apsaugo nuo aplinkos poveikio, laisvųjų radikalų ir priešlaikinio senėjimo. Odos biologiniai procesai vėl pradeda sklandžiai veikti, drėgmės lygis atgauna natūralią pusiausvyrą.