Senėjimą stabdantis poveikis šilkinei veido odai

Prabangi senėjimo procesus stabdanti linija drėgmės stokojančiai odai. Veikliosios medžiagos pasiekia net giliuosius odos sluoksnius ir giliai ją drėkina. Tai pastebimai sustiprina odos struktūrą, apsaugo nuo žalingų aplinkos veiksnių, atkuria odos floros pusiausvyrą, paverčia odą spindinčia ir švelnia it šilkas.

Image
Silk line

Aktyvieji ingredientai garantuojantys veiksmingumą

Šilkas: iki 300 kartų geriau suriša drėgmę nei pats sveria. Jo stipri struktūra sustiprina viršutinio odos sluoksnio struktūrinį tinklą, pasižymi stangrinančiu ir drėkinamuoju poveikiu. Oda akimirksniu tampa švelnesnė, pastebimai lygesnė. 
Hialurono rūgštis: itin vertingas medžiaga, kuri kaupia ir suriša drėgmę viršutiniuose odos sluoksniuose, akivaizdžiai išlygina dėl sausumo atsiradusias raukšles ir stiprina odą iš vidaus. 
Vitaminas E: kitaip dar vadinamas „anti-senėjimo vitaminu“ veiksmingai kovoja su laisvaisiais radikalais, apsaugo ląsteles nuo neigiamų pokyčių ir optimizuoja odos atsinaujinimą, kad oda būtų ilgai jaunatviška. 
Vitaminas A (retinolis): palaiko odos atsinaujinimo procesą, pirmiausia švelniai ištirpindamos negyvos odos ląstelės, o vėliau skatinamas naujų ląstelių susidarymas. Dėl to oda tampa lygi, išsilygina raukšlės ir oda tampa elastinga.

Image
Silk line

Šilko baltymų profesionalios procedūros

Naudinga ir labai efektyvi procedūra atliekama grožio salonuose! Odą gerinančios šilko savybės kartu su vertingomis drėkinančiomis medžiagomis, tokiomis kaip hialurono rūgštis ir alavijo lapų sultys, leidžia akimirksniu nuimti odos įtampą, apsaugoti ją. Po procedūros net ir reikli oda tampa gerokai švelnesnė, elastingesnė labiau atsipalaidavusi.