ALOE VERA VITAMIN E OIL - Alijošiaus, avokado aliejus su vitaminu E, 30ml

Lipidų kiekis: 100%
Alijošiaus, avokado aliejus su vitamu E nuramina sausą odą, padaro ją vėl minkštą ir elastingą. Avokado aliejus maitina odą, stabilizuoja apsauginį odos barjerą ir padeda išsaugoti drėgmę. Todėl bet kurį kasdienės odos priežiūros kremą galima praturtinti papildoma lipidų doze įlašindami kelis lašus. Gali būti naudojamas kaip masažo priedas arba vyrams kaip barzdos aliejus ar veido priežiūros priemonė po skutimosi.
Dydis
30ml

* Būsite nukreipti į www.manodrauge.lt internetinę parduotuvę

SKU: 105206

PRODUKTO INFORMACIJA

Alijošiaus, avokado aliejus su vitamu E nuramina sausą odą, padaro ją vėl minkštą ir elastingą. Avokado aliejus maitina odą, stabilizuoja apsauginį odos barjerą ir padeda išsaugoti drėgmę. Todėl bet kurį kasdienės odos priežiūros kremą galima praturtinti papildoma lipidų doze įlašindami kelis lašus. Gali būti naudojamas kaip masažo priedas, vyrams kaip barzdos aliejus.

 

  • Lipidų kiekis: 100%
  • Papildoma lipidų dozė
  • Sausai, netekusiai drėgmės odai.
  • Ramina, regeneruoja, apsaugo ląsteles.
  • Galima papildyti bet kurį kremą, masažo priemonę ar naudoti kaip barzdos aliejų vyrams.

     

AKTYVIOS VEIKLIOSIOS MEDŽIAGOS

Avokadų ir alijošiaus aliejai, vitamino E aliejus, lanolinas. 

Alijošiaus lapų aliejus ir avokado aliejus puoselėja odą, ją pamaitina ir atstato elastingumą. Vertingas vitaminas E palieka apsaugę plėvelę odoje, kuri subalansuoja hidrolipidų kiekį – maloniai atpalaiduoja odą.


NAUDOJIMAS

Kasdieninės veido odos priežiūros kremą praturtinkite keliais šio aliejaus lašais. Tepkite švarią ir tonizuotą veido, kaklo ir dekoltė odą ryte ir/arba vakare. Galima praturtinti masažo kremus taip pat naudoti vyrams kaip barzdos aliejų.


TEKSTŪRA

Lipidų kiekis: 100%
Jei iki 25% - tekstūra lengva labiau drėkinanti
Jei nuo 25% - tekstūra klampesnės labiau maitinanti.

Sudėtis

INGREDIENTS: PERSEA GRATISSIMA (AVOCADO) OIL, ETHYLHEXYL STEARATE, TOCOPHERYL ACETATE, ALOE BARBADENSIS LEAF EXTRACT, ROSA DAMASCENA FLOWER OIL, TOCOPHEROL, GLYCINE SOJA (SOYBEAN) OIL, PHENETHYL ALCOHOL, PARFUM (FRAGRANCE), CITRONELLOL, GERANIOL, EUGENOL, LINALOOL, LIMONENE