EYE CREAM REFILL - Organiškas Paakių Kremas (PAPILDYMAS), 15ml

Lipidų kiekis: 29%
Švelnus paakių kremas atgaivina pavargudią paakių sritį, pagerina tonusą ir mažina sudirginimus. Turi raukšles lyginamąjį poveikį, užtikrina gaivų žvilgsnį ir naikina juodus ratilus aplink akis. Tinka ryte paakių paburkimui mažinti ar po makiažo sudirgusioms zonoms. Gali būti naudojamas visų tipų odai, net ir labai jautriai.
Dydis
15ml

* Būsite nukreipti į www.manodrauge.lt internetinę parduotuvę

SKU: 110046

PRODUKTO INFORMACIJA

100% organiška odos priežiūra, kuri iš tiesų veikia.

Švelnus paakių kremas atgaivina pavargudią paakių sritį, pagerina tonusą ir mažina sudirginimus. Turi raukšles lyginamąjį poveikį, užtikrina gaivų žvilgsnį ir naikina juodus ratilus aplink akis. Tinka ryte paakių paburkimui mažinti ar po makiažo sudirgusioms zonoms. Gali būti naudojamas visų tipų odai, net ir labai jautriai. 

Unikali TRAWENMOOR veganiška kosmetika, kurios pagrindinė sudedamoji dalis prilyginama juodajam pasaulio auksui. Iš pelkių  Dr. Spiller laboratorijoje Vokietijoje iki labai efektyvios Trawenmoor esencijos išgryninama itin vertinga Huminė rūgštis, kuri yra kiekvieno Trawenmoor produkto bazinė sudedamoji dalis. Kosmetika papildyta atskiras veikliąsias medžiagas turinčiais pelkių augalais. 

 

  • Lipidų kiekis: 29%
  • Visų tipų odai, net ir jautriai.
  • Mažina juodus ratilus aplink akis.
  • Drėkina, stangrina, suteikia elastingumo.
  • Mažina paburkimą ir regeneruoja.
  • Stabdo sėnėjimo procesus.

 

DŪMINIO JĖGA IR LĖTAS SENĖJIMASHuminės rūgšties galia ir sulėtintas senėjimo procesas

 

Huminės rūgšties galia ir sulėtintas senėjimas

Huminė rūgštis yra natūralus konservantas, kuris ne tik  nenaudojant jokių cheminių priedų leidžia užtikrinti visiškai organišką produktų sudėtį, tačiau  turi stiprią apsaugą nuo neigiamo aplinkos poveikio, senėjimą sukeliančių laisvųjų radikalų, ramina sudirgusią odą, skatina nuolatinį ląstelių atsinaujinimą, detoksikuoja ir drėkina.  
Atrinkta pelkių augmenija (krūminė kerpė, papartis bei baltosios durpinės samanos) padeda natūraliai išsaugoti sveiką odą ir sulėtinti senėjimo procesą. Aktyvieji augalų ingredientai sulaiko ir suriša drėgmę odoje, pasiekia ląstelių branduolius ir palaiko ląstelių aktyvumą, skatina regeneruotis sveikos formos DNR ląsteles. Dėl to oda išlieka natūraliai jaunatviška ir graži.

Gaiviam žvilgsniui

Pelžiedė ir paprastoji akišveitė pasižymi drėgmę sutraukiančiu poveikiu, todėl puikiai veikia mažinant paakių patinimą ryte. Pastarasis augalas pasižymi ir raminamuoju poveikiu mažinančiu sudirgimus. Barškė, kuri taip pat turi odos raminimo poveikį puikiai stimuliuoja mikrocirkuliaciją, todėl puikiai naikina juodus ratilus aplink akis. Hialurono rūgštis suriša drėgmę. Gyslotis suteikia elastingumo ir švelnumo poveikį, kad žvilgsnis taptų budrus.  
   
Kuo gi pelkės tokios ypatingos?

Trawenmoor kosmetikos sudėtinės dalys išgaunamos iš Vokietijos Bavarijos regiono sertifikuotų gydomųjų pelkių. Veikliujų medžiagų efektyvumas ir išteklių ribotumas šią kosmetiką verčia laikyti ypač išskirtine.

Vos 2,3% pelkių liko nepažeistų. Tai nepamainoma ekosistema žemėje klimato apsaugos perspektyvoje, nes užimdama vos 3% žemės sugeba sukaupti net 30% anglies rezervą, tai net dvigubai daugiau nei visi medžiai kartu sudėjus.  
Jei medžiai sunykę vidutiniškai po 54 metų atgal į atmosferą išskiria anglies dvideginį, tai pelkynai šias šiltnamio efektą sukeliančias dujas kaupia iki kelių tūkstančių metų. Ir žinoma, tai namai daugeliui čia gyvenančių, bet nykstančių gyvūnų rūšių. 
Dr. Spiller kompanija kartu su Vokietijos gamtos apsaugos tarnybomis  ypatingą dėmesį skiria pelkynų išsaugojimui ir jų  renatūralizacijai, o jų išteklius naudoja itin atsakingai. 

 

Image
Cosmos Organic
Image
Vegan
Image
Carbon Neutral
Sertifikuota ekologiška 
Ne mažiau nei 98% natūralių žaliavų ir išteklių
Veganiška.  
Be GMO. Be gyvūninės kilmės ingredientų. Nebuvo išbandyta su gyvūnais.
Neutrali klimatui 
Neišvengiamos CO2 emisijos gamyboje apskaičiuotos ir kompensuotos.

AKTYVIOS VEIKLIOSIOS MEDŽIAGOS

Trawenmoor esencija, samanų ląstelių ekstraktas, pelkių augalų trio: krūminė kerpė, papartis bei baltosios durpinės samanos, beržo grybas, saulėgrąžos, liepžiedžių vanduo, pelžiedė, dygminų aliejus, paprastoji akišveitė, hialurono rūgštis, šaltalankių, rožių, spanguolių, jonažolių aliejai.

NAUDOJIMAS

Tepkite ryte ir vakare ant švelniai nuvalyto veido. Ryte patapšnokite kremo bevardžiu pirštu, kad išvengtumėte šios jautrios zonos mechaninio trynimo bei paskatintumėte odos mikrocirkuliaciją. Vakare kremą galima tepti šiek tiek storiau, taip bus pasiektas kaukės efektas. Norint pasiekti efektyvesnių rezultatų rekomenduojama prieš tai naudoti Huminės rūgšties serumą (Humic Serum).