BALANCE CREAM REFILL- Organiškas Balansuojantis Kremas (PAPILDYMAS) mišriai ir riebiai odai, 50ml

Lipidų kiekis: 28%
24 valandas veikiantis odos balansą atstatantis kremas reguliuoja odos riebalų gamybą ir mažina odos blizgėjimą, todėl itin tinkamas turint mišrią, riebią ar spuoguotis linkusią odą. Kremas veiksmingai mažina odos nešvarumus, neleisdamas taip greitai vėl susiriebaluoti odai, o išsausėjusias vietas pripildo drėgme. Oda tampa elastingesnė, švaresnė, atgauna skaistesnę veido spalvą. Panaikinus nepageidaujamą odos blizgėjimą, makiažas laikosi gerokai ilgiau. Kremą galina naudoti kaip dieninį, naktinį ar 24h veikiantį.
Dydis
50ml

* Būsite nukreipti į www.manodrauge.lt internetinę parduotuvę

SKU: 110041

PRODUKTO INFORMACIJA

100% organiška odos priežiūra, kuri iš tiesų veikia.

24 valandas veikiantis odos balansą atstatantis kremas reguliuoja odos riebalų gamybą ir mažina odos blizgėjimą, todėl itin tinkamas turint mišrią, riebią ar spuoguotis linkusią odą. Kremas veiksmingai mažina odos nešvarumus, neleisdamas taip greitai vėl susiriebaluoti odai, o išsausėjusias vietas pripildo drėgme. Oda tampa elastingesnė, švaresnė, atgauna skaistesnę veido spalvą. Panaikinus nepageidaujamą odos blizgėjimą, makiažas laikosi gerokai ilgiau. Kremą galina naudoti kaip dieninį, naktinį ar 24h veikiantį.

Unikali TRAWENMOOR veganiška kosmetika, kurios pagrindinė sudedamoji dalis prilyginama juodajam pasaulio auksui. Iš pelkių  Dr. Spiller laboratorijoje Vokietijoje iki labai efektyvios Trawenmoor esencijos išgryninama itin vertinga Huminė rūgštis, kuri yra kiekvieno Trawenmoor produkto bazinė sudedamoji dalis. Kosmetika papildyta atskiras veikliąsias medžiagas turinčiais pelkių augalais. 

 

  • Lipidų kiekis: 28%.
  • Dieninis kremas, naktinis kremas, 24h veikiantis kremas
  • Mišriai, riebiai, nešvariai odai.
  • Balansuoja ir aprūpina odą trūkstamomis medžiagomis
  • Reguliuoja riebalų gamybą
  • Mažina odos blizesį.
  • Elastingesnė ir lėčiau senstanti oda.
  • Aktyvina ir suteikia odai gyvybės ir skaistumo.
  • Apsauga nuo neigiamo aplinkos poveikio.

 

DŪMINIO JĖGA IR LĖTAS SENĖJIMASHuminės rūgšties galia ir sulėtintas senėjimo procesas

 

Huminė rūgštis

Huminė rūgštis yra natūralus konservantas, kuris ne tik  nenaudojant jokių cheminių priedų leidžia užtikrinti visiškai organišką produktų sudėtį, tačiau  turi stiprią apsaugą nuo neigiamo aplinkos poveikio, senėjimą sukeliančių laisvųjų radikalų, ramina sudirgusią odą, skatina nuolatinį ląstelių atsinaujinimą, detoksikuoja ir drėkina. 


Sulėtintas senėjimo procesas

Atrinkta pelkių augmenija (krūminė kerpė, papartis bei baltosios durpinės samanos) padeda natūraliai išsaugoti sveiką odą ir sulėtinti senėjimo procesą. Aktyvieji augalų ingredientai sulaiko ir suriša drėgmę odoje, pasiekia ląstelių branduolius ir palaiko ląstelių aktyvumą, skatina regeneruotis sveikos formos DNR ląsteles. Dėl to oda išlieka natūraliai jaunatviška ir graži.

Porų valymo sistema, alpinio gluosnio ekstraktas ir cinko druskos derinys užtikrina optimalų riebalų gamybos reguliavimą, turi sutraukiantį poveikį ir lygina odos tekstūrą. Asiūklis skatina odos elastingumą. Pelkinė vingiorykštė stimuliuoja mikrocirkuliaciją, todėl riebi oda, kuri dažnai atrodo pabalusi, atrodo gaivesnė. Hialurono rūgštis suriša vertingą drėgmę odoje – gaiviam švytėjimui.

Kuo gi pelkės tokios ypatingos?

Trawenmoor kosmetikos sudėtinės dalys išgaunamos iš Vokietijos Bavarijos regiono sertifikuotų gydomųjų pelkių. Veikliujų medžiagų efektyvumas ir išteklių ribotumas šią kosmetiką verčia laikyti ypač išskirtine.

Vos 2,3% pelkių liko nepažeistų. Tai nepamainoma ekosistema žemėje klimato apsaugos perspektyvoje, nes užimdama vos 3% žemės sugeba sukaupti net 30% anglies rezervą, tai net dvigubai daugiau nei visi medžiai kartu sudėjus.  
Jei medžiai sunykę vidutiniškai po 54 metų atgal į atmosferą išskiria anglies dvideginį, tai pelkynai šias šiltnamio efektą sukeliančias dujas kaupia iki kelių tūkstančių metų. Ir žinoma, tai namai daugeliui čia gyvenančių, bet nykstančių gyvūnų rūšių. 
Dr. Spiller kompanija kartu su Vokietijos gamtos apsaugos tarnybomis  ypatingą dėmesį skiria pelkynų išsaugojimui ir jų  renatūralizacijai, o jų išteklius naudoja itin atsakingai. 

 

Image
Cosmos Organic
Image
Vegan
Image
Carbon Neutral
Sertifikuota ekologiška 
Ne mažiau nei 98% natūralių žaliavų ir išteklių
Veganiška.  
Be GMO. Be gyvūninės kilmės ingredientų. Nebuvo išbandyta su gyvūnais.
Neutrali klimatui 
Neišvengiamos CO2 emisijos gamyboje apskaičiuotos ir kompensuotos.

NATŪRALIOS AKTYVIOS VEIKLIOSIOS MEDŽIAGOS

Trawenmoor esencija, samanų ląstelių ekstraktas, pelkių augalų trio: krūminė kerpė, papartis bei baltosios durpinės samanos, beržo grybas, saulašakis, liepų žiedų vanduo, porų valymo sistema, Alpinis gluosnis, cinko druska, pievagrybiai, gluosnio žievė, hialurono rūgštis, budlėja, arnika, bruknių aliejus, dygminų aliejus, saulėgrąžų aliejus.

 

NAUDOJIMAS

Tepkite ryte ir vakare ant nuvalytos ir tonizuotos veido odos. Jei naudojate veido šveitimą, tepkite po jo. Priklausomai nuo sezono bei įvairių sezoninių veiksnių, kai odai reikalinga skirtinga kremo tekstūra (lengvesnė arba labiau maitinanti ir sunkesnė). Tekstūrą galite lengvai reguliuoti su Trawenmoor Huminės rūgties serumu. Trumpai leiskite serumui susigerti ir tepkite kremu dar drėgną odą, kad gautumėte ypač lengvą kreminę tekstūrą. Jei norite sunkesnės, labiau maitinančios tekstūros leiskite po serumo panaudojimo odai visiškai išdžiūti ir tik tada tepkite kremą.