BALANCE TONIC - Organiškas Tonikas mišriai ir riebiai odai, 200ml

Lipidų kiekis: 0%.
100% organiška odos priežiūra, kuri iš tiesų veikia..

Odą balansuojantis tonikas neutralizuoja kieto vandens likučius odoje, tonizuoja ir aktyvuoja odą. Naudojant toniką sekančiuose etapuose naudojamos priemonės geriau absorbuojasi odoje ir veikia efektyviau. Ypač tinkamas riebiai, mišriai į spuogus linkusiai odai, nes atkuria tinkamą odos pH, reguliuoja sebumo gamybą, matina ir lygina odą, turi šviesinimo efektą.
Dydis
200ml

* Būsite nukreipti į www.manodrauge.lt internetinę parduotuvę

SKU: 110013

PRODUKTO INFORMACIJA

100% organiška odos priežiūra, kuri iš tiesų veikia.

Odą balansuojantis tonikas neutralizuoja kieto vandens likučius odoje, tonizuoja ir aktyvuoja odą. Naudojant toniką sekančiuose etapuose naudojamos priemonės geriau absorbuojasi odoje ir veikia efektyviau. Ypač tinkamas riebiai, mišriai į spuogus linkusiai odai, nes atkuria tinkamą odos pH, reguliuoja sebumo gamybą, matina ir lygina odą, turi šviesinimo efektą. 

Unikali TRAWENMOOR veganiška kosmetika, kurios pagrindinė sudedamoji dalis prilyginama juodajam pasaulio auksui. Iš pelkių  Dr. Spiller laboratorijoje Vokietijoje iki labai efektyvios Trawenmoor esencijos išgryninama itin vertinga Huminė rūgštis, kuri yra kiekvieno Trawenmoor produkto bazinė sudedamoji dalis. Kosmetika papildyta atskiras veikliąsias medžiagas turinčiais pelkių augalais. 

 

  • Lipidų kiekis: 0%.
  • Mišriai, riebiai į spuogus linkusiai odai.
  • Balansuoja odos pH
  • Sumažina odos riebalavimąsi ir atkuria vientisą veido spalvą.
  • Šviesina odą.
  • Stabdo odos senėjimą.
  • Apsaugo nuo aplinkos taršos.

 

DŪMINIO JĖGA IR LĖTAS SENĖJIMASHuminės rūgšties galia ir sulėtintas senėjimo procesas

 

Huminė rūgštis

Huminė rūgštis yra natūralus konservantas, kuris ne tik  nenaudojant jokių cheminių priedų leidžia užtikrinti visiškai organišką produktų sudėtį, tačiau  turi stiprią apsaugą nuo neigiamo aplinkos poveikio, senėjimą sukeliančių laisvųjų radikalų, ramina sudirgusią odą, skatina nuolatinį ląstelių atsinaujinimą, detoksikuoja ir drėkina. 


Sulėtintas senėjimo procesas

Atrinkta pelkių augmenija (krūminė kerpė, papartis bei baltosios durpinės samanos) padeda natūraliai išsaugoti sveiką odą ir sulėtinti senėjimo procesą. Aktyvieji augalų ingredientai sulaiko ir suriša drėgmę odoje, pasiekia ląstelių branduolius ir palaiko ląstelių aktyvumą, skatina regeneruotis sveikos formos DNR ląsteles. Dėl to oda išlieka natūraliai jaunatviška ir graži.

Alpinio gluosnio ekstraktas reguliuoja sebumo gamybą ir pagerina odos tekstūrą. Asiūklis turi lyginamąjį poveikį, mėtų vanduo  gaivina. Pelkinė vingiorykštė turi keratolitinių, tonizuojančių ir odos audinį stiprinančių savybių, o viržiai ir rožių vanduo giliai drėkina odą. Kosmetikoje nenaudojamas vanduo, nes jis nelaikomas organišku ingredientu. Jį keičia rožių vanduo, kuris drėkina odą ir turi harmonizuojantį poveikį – gaiviai ir atnaujintai odai.

 

Kuo gi pelkės tokios ypatingos?

Trawenmoor kosmetikos sudėtinės dalys išgaunamos iš Vokietijos Bavarijos regiono sertifikuotų gydomųjų pelkių. Veikliujų medžiagų efektyvumas ir išteklių ribotumas šią kosmetiką verčia laikyti ypač išskirtine.

Vos 2,3% pelkių liko nepažeistų. Tai nepamainoma ekosistema žemėje klimato apsaugos perspektyvoje, nes užimdama vos 3% žemės sugeba sukaupti net 30% anglies rezervą, tai net dvigubai daugiau nei visi medžiai kartu sudėjus.  
Jei medžiai sunykę vidutiniškai po 54 metų atgal į atmosferą išskiria anglies dvideginį, tai pelkynai šias šiltnamio efektą sukeliančias dujas kaupia iki kelių tūkstančių metų. Ir žinoma, tai namai daugeliui čia gyvenančių, bet nykstančių gyvūnų rūšių. 
Dr. Spiller kompanija kartu su Vokietijos gamtos apsaugos tarnybomis  ypatingą dėmesį skiria pelkynų išsaugojimui ir jų  renatūralizacijai, o jų išteklius naudoja itin atsakingai. 

 

Image
Cosmos Organic
Image
Vegan
Image
Carbon Neutral
Sertifikuota ekologiška 
Ne mažiau nei 98% natūralių žaliavų ir išteklių
Veganiška.  
Be GMO. Be gyvūninės kilmės ingredientų. Nebuvo išbandyta su gyvūnais.
Neutrali klimatui 
Neišvengiamos CO2 emisijos gamyboje apskaičiuotos ir kompensuotos.

NATŪRALIOS AKTYVIOS VEIKLIOSIOS MEDŽIAGOS

Trawenmoor esencija, samanų ląstelių ekstraktas, pelkių augalų trio: krūminė kerpė, papartis bei baltosios durpinės samanos, beržo grybas, saulėgrąžos, liepų žiedų vanduo, alpinio gluosnio ekstraktas, viržiai, asiūklis, mėtų vanduo, pelkinė vingiorykštė, rožių vanduo.

NAUDOJIMAS

Naudoti ryte kaip antrąjį (po Trawenmoor organiško Prausiklio) valymo žingsnį, o vakare kaip trečią valymo žingsnį (po Trawenmoor organiško Prausiklio ir Valančių putų). Vatos padelį pašlakstykite toniku, pirštais jį įmasažuokite į odą. Tai akimirksniu suaktyvins odą ir vėlesnės priemonės efektyviau įsiskverbs į ją.