BODY WASH - Organiška Dušo želė, 200ml

Lipidų kiekis: 0%
Gaivi dušo želė tuo pat metu švelnina odą ir ją intensyviai valo. Taip pat stiprina jungiamąjį odos audinį, aktyvina medžiagų apykaitą ir padeda surišti vertingą drėgmę odoje. Priemonė turi ne tik valomąjį poveikį, tačiau apsaugo nuo odos sausumo bei įsitempimo jausmo net ir dažnai maudantis duše.
Dydis
200ml

* Būsite nukreipti į www.manodrauge.lt internetinę parduotuvę

SKU: 110026

PRODUKTO INFORMACIJA

100% organiška odos priežiūra, kuri iš tiesų veikia.

Gaivi dušo želė tuo pat metu švelnina odą ir ją intensyviai valo. Taip pat stiprina jungiamąjį odos audinį, aktyvina medžiagų apykaitą ir padeda surišti vertingą drėgmę odoje. Priemonė turi ne tik valomąjį poveikį, tačiau apsaugo nuo odos sausumo bei įsitempimo jausmo net ir dažnai maudantis duše.

Unikali TRAWENMOOR veganiška kosmetika, kurios pagrindinė sudedamoji dalis prilyginama juodajam pasaulio auksui. Iš pelkių  Dr. Spiller laboratorijoje Vokietijoje iki labai efektyvios Trawenmoor esencijos išgryninama itin vertinga Huminė rūgštis, kuri yra kiekvieno Trawenmoor produkto bazinė sudedamoji dalis. Kosmetika papildyta atskiras veikliąsias medžiagas turinčiais pelkių augalais. 

 

  • Lipidų kiekis: 0%
  • Visiems odos tipams.
  • Drėkina, ramina.
  • Giliai veikiantis valomasis poveikis.
  • Stipriną jungiamąjį audinį.
  • Gaivina ir aktyvina odą.
  • Stangrina, kovoja su aplinkos tarša.

 

DŪMINIO JĖGA IR LĖTAS SENĖJIMASHuminės rūgšties galia ir sulėtintas senėjimo procesas

 

Huminės rūgšties galia ir sulėtintas senėjimas

Huminė rūgštis yra natūralus konservantas, kuris ne tik  nenaudojant jokių cheminių priedų leidžia užtikrinti visiškai organišką produktų sudėtį, tačiau  turi stiprią apsaugą nuo neigiamo aplinkos poveikio, senėjimą sukeliančių laisvųjų radikalų, ramina sudirgusią odą, skatina nuolatinį ląstelių atsinaujinimą, detoksikuoja ir drėkina. 

 

Energinga ir pridrėkinta oda       

Atrinkta pelkių augmenija (krūminė kerpė, papartis bei baltosios durpinės samanos) padeda natūraliai išsaugoti sveiką odą ir sulėtinti senėjimo procesą. Aktyvieji augalų ingredientai sulaiko ir suriša drėgmę odoje, pasiekia ląstelių branduolius ir palaiko ląstelių aktyvumą, skatina regeneruotis sveikos formos DNR ląsteles. Dėl to oda išlieka natūraliai jaunatviška ir graži.

Beržo pumpurai suriša drėgmę ir užtikrina, kad oda neišsausėtų prausiantis duše. Dilgėlės aktyvina odos medžiagų apykaitą, jose yra silicio rūgšties, kuri stiprina jungiamąjį audinį. Pelžiedė valo poras, dedešva mažina dirginimą ir yra priešuždegiminė. Rožių vanduo drėkina ir harmonizuoja.       
         
Kuo gi pelkės tokios ypatingos?

Trawenmoor kosmetikos sudėtinės dalys išgaunamos iš Vokietijos Bavarijos regiono sertifikuotų gydomųjų pelkių. Veikliujų medžiagų efektyvumas ir išteklių ribotumas šią kosmetiką verčia laikyti ypač išskirtine.

Vos 2,3% pelkių liko nepažeistų. Tai nepamainoma ekosistema žemėje klimato apsaugos perspektyvoje, nes užimdama vos 3% žemės sugeba sukaupti net 30% anglies rezervą, tai net dvigubai daugiau nei visi medžiai kartu sudėjus.  Jei medžiai sunykę vidutiniškai po 54 metų atgal į atmosferą išskiria anglies dvideginį, tai pelkynai šias šiltnamio efektą sukeliančias dujas kaupia iki kelių tūkstančių metų. Ir žinoma, tai namai daugeliui čia gyvenančių, bet nykstančių gyvūnų rūšių.       
Dr. Spiller kompanija kartu su Vokietijos gamtos apsaugos tarnybomis  ypatingą dėmesį skiria pelkynų išsaugojimui ir jų  renatūralizacijai, o jų išteklius naudoja itin atsakingai. 

 

Image
Cosmos Organic
Image
Vegan
Image
Carbon Neutral
Sertifikuota ekologiška     
Ne mažiau nei 98% natūralių žaliavų ir išteklių
Veganiška.      
Be GMO. Be gyvūninės kilmės ingredientų. Nebuvo išbandyta su gyvūnais.
Neutrali klimatui     
Neišvengiamos CO2 emisijos gamyboje apskaičiuotos ir kompensuotos.

AKTYVIOS VEIKLIOSIOS MEDŽIAGOS

Trawenmoor esencija, samanų ląstelių ekstraktas, pelkių augalų trio: krūminė kerpė, papartis bei baltosios durpinės samanos, beržo grybas, saulėgrąžos,  liepžiedžių vanduo, beržo pumpurai, dilgėlės, pelžiedė, dedešva, rožių vanduo.


NAUDOJIMAS

Tepkite ant drėgnos kūno odos, suputokite ir prauskitės po dušu. Norėdami gauti dar geresnių rezultatų po prausimosi naudokite kūno losjoną.