SENSITIVE TONIC - Organiškas Tonikas normaliai ir jautriai odai, 200ml

Lipidų kiekis: 0%
100% organiška odos priežiūra, kuri iš tiesų veikia.

Švelniai veikiantis tonikas sumažina odos dirginimą, sustiprina odos barjerą ir turi stabilizuojantį poveikį, jei oda yra linkusi rausti. Naudojant toniką oda gerai drėkinama, ji nurimsta, sustiprėja ir yra paruošiama geresniam kitų priemonių įsisavinimui. Tinka visų tipų odai, ypač išsausėjusiai, jautriai ir reikliai odai.
Dydis
200ml

* Būsite nukreipti į www.manodrauge.lt internetinę parduotuvę

SKU: 110014

PRODUKTO INFORMACIJA

100% organiška odos priežiūra, kuri iš tiesų veikia.

Švelniai veikiantis tonikas sumažina odos dirginimą, sustiprina odos barjerą ir turi stabilizuojantį poveikį, jei oda yra linkusi rausti. Naudojant toniką oda gerai drėkinama, ji nurimsta, sustiprėja ir yra paruošiama geresniam kitų priemonių įsisavinimui. Tinka visų tipų odai, ypač išsausėjusiai, jautriai ir reikliai odai.


Unikali TRAWENMOOR veganiška kosmetika, kurios pagrindinė sudedamoji dalis prilyginama juodajam pasaulio auksui. Iš pelkių  Dr. Spiller laboratorijoje Vokietijoje iki labai efektyvios Trawenmoor esencijos išgryninama itin vertinga Huminė rūgštis, kuri yra kiekvieno Trawenmoor produkto bazinė sudedamoji dalis. Kosmetika papildyta atskiras veikliąsias medžiagas turinčiais pelkių augalais. 

 

  • Lipidų kiekis: 0%.
  • Sausai, jautriai, reikliai odai.
  • Ramina, drėkina, mažina paraudimus.
  • Regeneruoja odą.
  • Stabdo odos senėjimą.
  • Apsaugo nuo aplinkos taršos.

 

DŪMINIO JĖGA IR LĖTAS SENĖJIMASHuminės rūgšties galia ir sulėtintas senėjimo procesas

 

Huminė rūgštis

Huminė rūgštis yra natūralus konservantas, kuris ne tik  nenaudojant jokių cheminių priedų leidžia užtikrinti visiškai organišką produktų sudėtį, tačiau  turi stiprią apsaugą nuo neigiamo aplinkos poveikio, senėjimą sukeliančių laisvųjų radikalų, ramina sudirgusią odą, skatina nuolatinį ląstelių atsinaujinimą, detoksikuoja ir drėkina. 


Sulėtintas senėjimo procesas

Atrinkta pelkių augmenija (krūminė kerpė, papartis bei baltosios durpinės samanos) padeda natūraliai išsaugoti sveiką odą ir sulėtinti senėjimo procesą. Aktyvieji augalų ingredientai sulaiko ir suriša drėgmę odoje, pasiekia ląstelių branduolius ir palaiko ląstelių aktyvumą, skatina regeneruotis sveikos formos DNR ląsteles. Dėl to oda išlieka natūraliai jaunatviška ir graži.

Arnikos ir paprastosios žolės turi priešuždegiminį poveikį ir stiprina pačios odos apsauginį barjerą. Mėtų vanduo palaiko raminamąjį toniko poveikį kartu gaivina, o rožių vanduo intensyviai drėkina. Jautrią odą galima nuraminti ir suteikti jai gyvybės. Kosmetikoje nenaudojamas vanduo, nes jis nelaikomas organišku ingredientu. Jį keičia rožių vanduo, kuris drėkina odą ir turi harmonizuojantį poveikį – gaiviai ir atnaujintai odai.

 

Kuo gi pelkės tokios ypatingos?

Trawenmoor kosmetikos sudėtinės dalys išgaunamos iš Vokietijos Bavarijos regiono sertifikuotų gydomųjų pelkių. Veikliujų medžiagų efektyvumas ir išteklių ribotumas šią kosmetiką verčia laikyti ypač išskirtine.

Vos 2,3% pelkių liko nepažeistų. Tai nepamainoma ekosistema žemėje klimato apsaugos perspektyvoje, nes užimdama vos 3% žemės sugeba sukaupti net 30% anglies rezervą, tai net dvigubai daugiau nei visi medžiai kartu sudėjus.  
Jei medžiai sunykę vidutiniškai po 54 metų atgal į atmosferą išskiria anglies dvideginį, tai pelkynai šias šiltnamio efektą sukeliančias dujas kaupia iki kelių tūkstančių metų. Ir žinoma, tai namai daugeliui čia gyvenančių, bet nykstančių gyvūnų rūšių. 
Dr. Spiller kompanija kartu su Vokietijos gamtos apsaugos tarnybomis  ypatingą dėmesį skiria pelkynų išsaugojimui ir jų  renatūralizacijai, o jų išteklius naudoja itin atsakingai. 

 

Image
Cosmos Organic
Image
Vegan
Image
Carbon Neutral
Sertifikuota ekologiška 
Ne mažiau nei 98% natūralių žaliavų ir išteklių
Veganiška.  
Be GMO. Be gyvūninės kilmės ingredientų. Nebuvo išbandyta su gyvūnais.
Neutrali klimatui 
Neišvengiamos CO2 emisijos gamyboje apskaičiuotos ir kompensuotos.

NATŪRALIOS AKTYVIOS VEIKLIOSIOS MEDŽIAGOS

Trawenmoor esencija, samanų ląstelių ekstraktas, pelkių augalų trio: krūminė kerpė, papartis bei baltosios durpinės samanos, beržo grybas, saulėgrąžos, liepų žiedų vanduo, arnika, paprastosios žolės, mėtų vanduo, spanguolės, asiūklis, rožių vanduo.

 

NAUDOJIMAS

Naudoti ryte kaip antrąjį (po Trawenmoor organiško Prausiklio) valymo žingsnį, o vakare kaip trečią valymo žingsnį (po Trawenmoor organiško Prausiklio ir Valančių putų). Kadangi jautri oda gali reaguoti į didelę trintį, geriau vatos padelį pašlakstykite toniku gausiau, pirštais jį švelniai įplekšnokite, stenkitės nenaudoti trynimo veiksmo.