DEODORANT - Organiškas Dezodorantas, 50ml

Lipidų kiekis: 15%
Dezodorantas suteikia ilgalaikę, saugią kūno apsaugą nuo prakaito kvapo bei užtikrina malonų gaivos pojūtį. Švelni ir maloni dezodoranto tekstūra palaiko natūralią odos florą. Greitai susigeria ir nepalieka žymių ant drabužių. Tinka visų tipų odai.
Dydis
50ml

* Būsite nukreipti į www.manodrauge.lt internetinę parduotuvę

SKU: 110029

PRODUKTO INFORMACIJA

100% organiška odos priežiūra, kuri iš tiesų veikia.

Dezodorantas suteikia ilgalaikę, saugią kūno apsaugą nuo prakaito kvapo bei užtikrina malonų gaivos pojūtį. Švelni ir maloni dezodoranto tekstūra palaiko natūralią odos florą. Greitai susigeria ir nepalieka žymių ant drabužių. Tinka visų tipų odai.  

Unikali TRAWENMOOR veganiška kosmetika, kurios pagrindinė sudedamoji dalis prilyginama juodajam pasaulio auksui. Iš pelkių  Dr. Spiller laboratorijoje Vokietijoje iki labai efektyvios Trawenmoor esencijos išgryninama itin vertinga Huminė rūgštis, kuri yra kiekvieno Trawenmoor produkto bazinė sudedamoji dalis. Kosmetika papildyta atskiras veikliąsias medžiagas turinčiais pelkių augalais.  
 

  • Lipidų kiekis: 15%
  • Visų tipų odai.
  • Pamaitina odą
  • Patikima apsauga nuo nepageidaujamo kvapo.
  • Palaiko odos florą ir greitai susigeria.
  • Malonaus miško kvapo.

 

DŪMINIO JĖGA IR LĖTAS SENĖJIMASHuminės rūgšties galia ir sulėtintas senėjimo procesas

 

Huminė rūgštis

Huminė rūgštis yra natūralus konservantas, kuris ne tik  nenaudojant jokių cheminių priedų leidžia užtikrinti visiškai organišką produktų sudėtį, tačiau  turi stiprią apsaugą nuo neigiamo aplinkos poveikio, senėjimą sukeliančių laisvųjų radikalų, ramina sudirgusią odą, skatina nuolatinį ląstelių atsinaujinimą, detoksikuoja ir drėkina. 

 

Apsauga ir jokio blogo kvapo 

Dezodorantas veikia mažindamas bakterijas, kurios ir sukelia blogą kūno kvapąl. Jis yra ypač švelnus ir apsaugo natūralią odos florą. Priešuždegiminį ir raminantį poveikį turinčios dedešvos ir piliarožės apsaugo nuo dirginimo ir niežėjimo. Maitinamieji aliejai neleidžia išsausėti gležnai pažastų sričiai. 
   
Kuo gi pelkės tokios ypatingos?

Trawenmoor kosmetikos sudėtinės dalys išgaunamos iš Vokietijos Bavarijos regiono sertifikuotų gydomųjų pelkių. Veikliujų medžiagų efektyvumas ir išteklių ribotumas šią kosmetiką verčia laikyti ypač išskirtine.

Vos 2,3% pelkių liko nepažeistų. Tai nepamainoma ekosistema žemėje klimato apsaugos perspektyvoje, nes užimdama vos 3% žemės sugeba sukaupti net 30% anglies rezervą, tai net dvigubai daugiau nei visi medžiai kartu sudėjus.  Jei medžiai sunykę vidutiniškai po 54 metų atgal į atmosferą išskiria anglies dvideginį, tai pelkynai šias šiltnamio efektą sukeliančias dujas kaupia iki kelių tūkstančių metų. Ir žinoma, tai namai daugeliui čia gyvenančių, bet nykstančių gyvūnų rūšių. 
Dr. Spiller kompanija kartu su Vokietijos gamtos apsaugos tarnybomis  ypatingą dėmesį skiria pelkynų išsaugojimui ir jų  renatūralizacijai, o jų išteklius naudoja itin atsakingai. 

 

Image
Cosmos Organic
Image
Vegan
Image
Carbon Neutral
Sertifikuota ekologiška 
Ne mažiau nei 98% natūralių žaliavų ir išteklių
Veganiška.  
Be GMO. Be gyvūninės kilmės ingredientų. Nebuvo išbandyta su gyvūnais.
Neutrali klimatui 
Neišvengiamos CO2 emisijos gamyboje apskaičiuotos ir kompensuotos.

AKTYVIOS VEIKLIOSIOS MEDŽIAGOS

Trawenmoor esencija, samanų ląstelių ekstraktas, pelkių augalų trio: krūminė kerpė, papartis bei baltosios durpinės samanos, beržo grybas, saulėgrąžos, liepžiedžių vanduo, dedešva, piliarožė, beržo pumpurai, spanguolių aliejus, dygminų aliejus, rožių vanduo.


NAUDOJIMAS

Naudokite ryte ir vakare pagal poreikį. Prieš naudojimą gerai suplakti.