BODY CARE - Organiškas Kūno losjonas, visų tipų odai, 200ml

Lipidų kiekis: 23%
Lengvas, gerai ir greitai susigeriantis kūno losjonas suteikia odai švelnumo, aksomiškumo, elastingumo. Jis aktyvina medžiagų apykaitą ir stiprina jungiamąjį audinį. Maloni ir lengva tekstūra intensyviai drėkina labai lengvai pasiskirsto po odą. Taip pat užtikrina odos atsparumą ir balansą. Tinka visų tipų odai.
Dydis
200ml

* Būsite nukreipti į www.manodrauge.lt internetinę parduotuvę

SKU: 110027

PRODUKTO INFORMACIJA

100% organiška odos priežiūra, kuri iš tiesų veikia.

Lengvas, gerai ir greitai susigeriantis kūno losjonas suteikia odai švelnumo, aksomiškumo, elastingumo. Jis aktyvina medžiagų apykaitą ir stiprina jungiamąjį audinį. Maloni ir lengva tekstūra intensyviai drėkina labai lengvai pasiskirsto po odą. Taip pat užtikrina odos atsparumą ir balansą. Tinka visų tipų odai.

Unikali TRAWENMOOR veganiška kosmetika, kurios pagrindinė sudedamoji dalis prilyginama juodajam pasaulio auksui. Iš pelkių  Dr. Spiller laboratorijoje Vokietijoje iki labai efektyvios Trawenmoor esencijos išgryninama itin vertinga Huminė rūgštis, kuri yra kiekvieno Trawenmoor produkto bazinė sudedamoji dalis. Kosmetika papildyta atskiras veikliąsias medžiagas turinčiais pelkių augalais.  
 

  • Lipidų kiekis: 23%
  • Visų tipų odai.
  • Atgaivina ir aktyviną odą.
  • Stangri ir švelni oda.
  • Aktyvesnė medžiagų apykaita.
  • Giliai drėkina.
  • Sukuria odos atsparumą.
  • Suteikia elastingumo.

 

DŪMINIO JĖGA IR LĖTAS SENĖJIMASHuminės rūgšties galia ir sulėtintas senėjimo procesas

 

Huminė rūgštis

Huminė rūgštis yra natūralus konservantas, kuris ne tik  nenaudojant jokių cheminių priedų leidžia užtikrinti visiškai organišką produktų sudėtį, tačiau  turi stiprią apsaugą nuo neigiamo aplinkos poveikio, senėjimą sukeliančių laisvųjų radikalų, ramina sudirgusią odą, skatina nuolatinį ląstelių atsinaujinimą, detoksikuoja ir drėkina. 

 

Energinga ir pridrėkinta oda 

Atrinkta pelkių augmenija (krūminė kerpė, papartis bei baltosios durpinės samanos) padeda natūraliai išsaugoti sveiką odą ir sulėtinti senėjimo procesą. Aktyvieji augalų ingredientai sulaiko ir suriša drėgmę odoje, pasiekia ląstelių branduolius ir palaiko ląstelių aktyvumą, skatina regeneruotis sveikos formos DNR ląsteles. Dėl to oda išlieka natūraliai jaunatviška ir graži.

Varnauogė užtikrina tvirtą jungiamąjį audinį, o pelžiedė – kontroliuoja kraujagyslių  veiklą. Viržiai ir dedešvos taip pat turi stangrinantį poveikį ir užtikrina stangrią odą. Viržiai taip pat suaktyvina odos medžiagų apykaitą ir lygina odos tekstūrą. Beržo pumpurai ir hialurono rūgštis suriša vertingą drėgmę odoje. Maitinamieji aliejai suteikia elastingumo ir maitina odą. 
   
Kuo gi pelkės tokios ypatingos?

Trawenmoor kosmetikos sudėtinės dalys išgaunamos iš Vokietijos Bavarijos regiono sertifikuotų gydomųjų pelkių. Veikliujų medžiagų efektyvumas ir išteklių ribotumas šią kosmetiką verčia laikyti ypač išskirtine.

Vos 2,3% pelkių liko nepažeistų. Tai nepamainoma ekosistema žemėje klimato apsaugos perspektyvoje, nes užimdama vos 3% žemės sugeba sukaupti net 30% anglies rezervą, tai net dvigubai daugiau nei visi medžiai kartu sudėjus.  Jei medžiai sunykę vidutiniškai po 54 metų atgal į atmosferą išskiria anglies dvideginį, tai pelkynai šias šiltnamio efektą sukeliančias dujas kaupia iki kelių tūkstančių metų. Ir žinoma, tai namai daugeliui čia gyvenančių, bet nykstančių gyvūnų rūšių. 
Dr. Spiller kompanija kartu su Vokietijos gamtos apsaugos tarnybomis  ypatingą dėmesį skiria pelkynų išsaugojimui ir jų  renatūralizacijai, o jų išteklius naudoja itin atsakingai. 

 

Image
Cosmos Organic
Image
Vegan
Image
Carbon Neutral
Sertifikuota ekologiška 
Ne mažiau nei 98% natūralių žaliavų ir išteklių
Veganiška.  
Be GMO. Be gyvūninės kilmės ingredientų. Nebuvo išbandyta su gyvūnais.
Neutrali klimatui 
Neišvengiamos CO2 emisijos gamyboje apskaičiuotos ir kompensuotos.

AKTYVIOS VEIKLIOSIOS MEDŽIAGOS

Trawenmoor esencija, samanų ląstelių ekstraktas, pelkių augalų trio: krūminė kerpė, papartis bei baltosios durpinės samanos, beržo grybas, saulašarė, liepžiedžių vanduo, varnauogės, pelžiedės, viržiai, dedešvos, beržo pumpurai, hialurono rūgštis, rožių vanduo, dygminų aliejus, spanguolių ir saulėgrąžų aliejai


NAUDOJIMAS

Gausiai tepkite švarią odą nusiprausę po dušu. Tekstūra tinka ir viso kūno ar pėdų masažui.