2-WAY SCRUB - Organiškas daugiafunkcinis 2in1 šveitiklis, 50ml

Lipidų kiekis: 74%
Daugiafunkcinis naujos kartos 2in1 šveitiklis gali būti naudojamas dvejopai: kaip fermeninis šveitiklis švelniai pašalinantis negyvas odos ląsteles arba kaip intensyvus mechaninis šveitiklis, skatinantis kraujotaką. Šveitiklis paskatina odos atsinaujinimo procesus bei suteikia odai gaivumo, švarumo ir paruošią ją tolesnėms priemonėms. Galima užsidėti kaip kaukę ir palikti, kol maudotės duše. Jaučiasi aliejinė konsistencija, kuri ne tik valo, bet ir gerai primaitina odą.
Dydis
50ml

* Būsite nukreipti į www.manodrauge.lt internetinę parduotuvę

SKU: 110015

PRODUKTO INFORMACIJA

100% organiška odos priežiūra, kuri iš tiesų veikia.

Visi odos tipai be išimties kartu su tinkama odos priežiūra reikalauja protarpinio ypatingo palepinimo. Būtent toks yra daugiafunkcinis naujos kartos 2in1 šveitiklis. Jis gali būti naudojamas dvejopai: kaip fermeninis šveitiklis švelniai pašalinantis negyvas odos ląsteles arba kaip intensyvus mechaninis šveitiklis, skatinantis kraujotaką. Šveitiklis paskatina odos atsinaujinimo procesus bei suteikia odai gaivumo, švarumo ir paruošią ją tolesnėms priemonėms. Galima užsidėti kaip kaukę ir palikti, kol maudotės duše. Jaučiasi aliejinė konsistencija, kuri ne tik valo, bet ir gerai primaitina odą.

 

Unikali TRAWENMOOR veganiška kosmetika, kurios pagrindinė sudedamoji dalis prilyginama juodajam pasaulio auksui. Iš pelkių  Dr. Spiller laboratorijoje Vokietijoje iki labai efektyvios Trawenmoor esencijos išgryninama itin vertinga Huminė rūgštis, kuri yra kiekvieno Trawenmoor produkto bazinė sudedamoji dalis. Kosmetika papildyta atskiras veikliąsias medžiagas turinčiais pelkių augalais. 

 

  • Lipidų kiekis: 74%
  • Visų tipų odai
  • 2in1 Fermentinis ir mechaninis šveitimas
  • Skatina odos atsinaujinimą.
  • Regeneruoja ir aktyvina.
  • Stabdo sėnėjimo procesus.

 

DŪMINIO JĖGA IR LĖTAS SENĖJIMASHuminės rūgšties galia ir sulėtintas senėjimo procesas

 

Huminės rūgšties galia ir sulėtintas senėjimas

Huminė rūgštis yra natūralus konservantas, kuris ne tik  nenaudojant jokių cheminių priedų leidžia užtikrinti visiškai organišką produktų sudėtį, tačiau  turi stiprią apsaugą nuo neigiamo aplinkos poveikio, senėjimą sukeliančių laisvųjų radikalų, ramina sudirgusią odą, skatina nuolatinį ląstelių atsinaujinimą, detoksikuoja ir drėkina.  
Atrinkta pelkių augmenija (krūminė kerpė, papartis bei baltosios durpinės samanos) padeda natūraliai išsaugoti sveiką odą ir sulėtinti senėjimo procesą. Aktyvieji augalų ingredientai sulaiko ir suriša drėgmę odoje, pasiekia ląstelių branduolius ir palaiko ląstelių aktyvumą, skatina regeneruotis sveikos formos DNR ląsteles. Dėl to oda išlieka natūraliai jaunatviška ir graži.

Daugiafunkcinis šveitimas švariai odai

Specialus fermentų kompleksas ypač švelniai skatina natūralų odos šveitimą. Malti abrikosų kauliukai užtikrina intensyvų mechaninį šveitimą. Jie stimuliuoja kraujotaką ir suteikia gaivią veido spalvą. Maitinamieji aliejai stiprina odos barjerą. Giliai išvalyta ir elastinga oda gali ypač gerai sugerti tolesnių veido priežiūros priemonių veikliąsias medžiagas.  
   
Kuo gi pelkės tokios ypatingos?

Trawenmoor kosmetikos sudėtinės dalys išgaunamos iš Vokietijos Bavarijos regiono sertifikuotų gydomųjų pelkių. Veikliujų medžiagų efektyvumas ir išteklių ribotumas šią kosmetiką verčia laikyti ypač išskirtine.

Vos 2,3% pelkių liko nepažeistų. Tai nepamainoma ekosistema žemėje klimato apsaugos perspektyvoje, nes užimdama vos 3% žemės sugeba sukaupti net 30% anglies rezervą, tai net dvigubai daugiau nei visi medžiai kartu sudėjus.  
Jei medžiai sunykę vidutiniškai po 54 metų atgal į atmosferą išskiria anglies dvideginį, tai pelkynai šias šiltnamio efektą sukeliančias dujas kaupia iki kelių tūkstančių metų. Ir žinoma, tai namai daugeliui čia gyvenančių, bet nykstančių gyvūnų rūšių. 
Dr. Spiller kompanija kartu su Vokietijos gamtos apsaugos tarnybomis  ypatingą dėmesį skiria pelkynų išsaugojimui ir jų  renatūralizacijai, o jų išteklius naudoja itin atsakingai. 

 

Image
Cosmos Organic
Image
Vegan
Image
Carbon Neutral
Sertifikuota ekologiška 
Ne mažiau nei 98% natūralių žaliavų ir išteklių
Veganiška.  
Be GMO. Be gyvūninės kilmės ingredientų. Nebuvo išbandyta su gyvūnais.
Neutrali klimatui 
Neišvengiamos CO2 emisijos gamyboje apskaičiuotos ir kompensuotos.

AKTYVIOS VEIKLIOSIOS MEDŽIAGOS

Trawenmoor esencija, samanų ląstelių ekstraktas, pelkių augalų trio: krūminė kerpė, papartis bei baltosios durpinės samanos, beržo grybas, saulėgrąžos, liepžiedžių vanduo, fermentų kompleksas, abrikosų kauliukai, rožių vanduo, spanguolių aliejus, saulėgrąžų aliejus. 
 

NAUDOJIMAS

Rekomenduotina naudoti 1-2 kartus per savaitę po 1 ir 2 valymo žingsnių (kai oda nuvaloma Prausikliu bei Valančiomis Putomis ar Pieneliu, priklausomai nuo odos tipo). Veidą sudrėkinkite toniku ir tepkite šveitiklį tiesiai ant drėgnos odos arba prieš dengiant šveitiklį suvilgykite rankas vandeniu ištepkite odą ir netrukus nuplaukite. Norint išgauti mechaninio šveitimo efektą, palikite šveitiklį veikti mažiausiai 5-7 minutes, galite užtepti kaip kaukę kol maudotės duše.