SENSITIVE TONER WITH ALOE - Švelnus tonikas su alijošiumi jautriai odai, 200ml

pH 5,0 – 6,0; be lipidų
Tonikas su alijošiumi yra itin švelnus. Jis regeneruoja, ramina, drėkina, aktyvina odos funkcijas. Nesausina, palieka apsauginį, drėkinantį poveikį. Apsaugo nuo saulės šviesos. Jame yra mažiausiai alkoholio, todėl puikiai tinka sausai, jautriai ar mišraus tipo odoms. Taip pat odoms, linkusioms į alergijas.
Dydis
200ml

* Būsite nukreipti į www.manodrauge.lt internetinę parduotuvę

SKU: 103212

PRODUKTO INFORMACIJA

Švelnus tonikas su alijošiumi puikiai užbaigia valymo procesą, nes vanduo palieka kalkių likučius ant odos ir padaro ją mažiau skvarbią kitoms odos priežiūros priemonėms. Tonikas ne tik palaiko odos pH ir mikrobiomos balaną, tačiau ir geriau paruošia odą kitų priemonių geresniam įsiskverbimui ir mažina kitų priemonių išeigą. Jis regeneruoja, ramina. Argininas skatina ląstelių atsinaujinimą ir aktyvina odos funkcijas.
Nesausina, palieka apsauginį, drėkinantį poveikį. Apsaugo nuo saulės šviesos. Jame yra mažiausiai alkoholio, todėl puikiai tinka sausai, jautriai ar mišraus tipo odoms. Taip pat odoms, linkusioms į alergijas.

  • pH 5,0 – 6,0; be lipidų.
  • Sausai, jautriai ar mišraus tipo odai, linkusiai į alergijas.
  • Reikliai, specialios priežiūros reikalaujančiai odai.
  • Ramina, drėkina, gaivina.
  • Skatina ląstelių atsinaujinimą.
  • Stabilizuoja odos pH, nesausina odos.
  • Apsaugo nuo saulės


ALIJOŠIUS

Alijošius – vienas seniausių vaistinių augalų – žinomas dėl savo raminančių, priešuždegiminių ir antioksidacinių savybių. Jis apsaugo odą nuo neigiamo aplinkos poveikio ir su UV spinduliais susijusių odos pokyčių. Alijošius turi savybę padidinti gliukozės kiekį ląstelėse, o tai skatina ląstelių metabolizmą ir ląstelių atsinaujinimą. Lipidų barjeras atgauna pusiausvyrą ir net jautri oda efektyviai apsaugoma nuo oksidacinio streso ir temperatūros svyravimų pasekmių.

AKTYVIOS VEIKLIOSIOS MEDŽIAGOS

Alijošius, šlapalas.

NAUDOJIMAS

Emulsuokite prausikį su vandeniu ant odos, nuimkite jį, tuomet tonizuokite veidą toniku.

TEKSTŪRA

Lipidų: 0%
Jei iki 25% lipidų - tekstūra lengvesnė, labiau drėkinanti.
Jei nuo 25% lipidų - tekstūra klampesnė, labiau maitinanti.

Sudėtis

INGREDIENTS: AQUA (WATER), ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE, ALCOHOL DENAT., TRIETHYL CITRATE, UREA, ARGININE, CITRIC ACID, ETHYLHEXYLGLYCERIN, COCO-GLUCOSIDE, PHENOXYETHANOL, PARFUM (FRAGRANCE)