HYDRATION Ampoule - Drėkinantis hialurono koncentratas ampulėje 7x2ml

1 vnt arba 7 vnt
Lyderiaujanti ampulė, kai reikia staigaus poveikio drėkinimo. Naudojama visais atvejais, kai oda linkusi į išsausėjimą, dehidrataciją, jaučiamas odos tempimas. Nepamainoma, kai keičiasi aplinkos temperatūra: skrydžių metu, karštą vasaros dieną, ar ypatingai sausas oras žiemą šildymo metu. Ypač tinka su Dr. Spiller Hydro-Marin linijos produktais.
Ampulės yra universalios. Tinka bet kokio amžiaus, visų tipų odoms. Gali būti derinamos su bet kuriuo kitu produktu. Intensyvus kursas - 7 ampulės 7 dienoms. Palaikomas kursas gali būti naudojant po 1 ampulę per savaitę.
Dydis
7x2ml

* Būsite nukreipti į www.manodrauge.lt internetinę parduotuvę

SKU: 120141

​PRODUKTO INFORMACIJA

Lyderiaujanti ampulė, kai reikia staigaus poveikio drėkinimo. Naudojama visais atvejais, kai oda linkusi į išsausėjimą, dehidrataciją, jaučiamas odos tempimas. Nepamainoma, kai keičiasi aplinkos temperatūra: skrydžių metu, karštą vasaros dieną, ar ypatingai sausas oras žiemą šildymo metu. Ypač tinka su Dr. Spiller Hydro-Marin linijos produktais.

Ampules yra universalios. Tinka bet kokio amžiaus, visų tipų odoms. Gali būti derinamos su bet kuriuo kitu produktu. Intensyvus kursas - 7 ampulės 7 dienoms. Palaikomas kursas gali būti naudojant po 1 ampulę per savaitę. 
 

  • Greitas ir ilgalaikis drėkinimas
  • Momentinis mimikos linijų išlyginimas
  • Odos gyvybingumo didinimas
  • Veidas putlesnis, švelnus šilko pojūtis

 

Hialurono Adic pagrindu

Intensyvus drėkinimas

Išlygina odą

Hialurono rūgšties bazėStaigaus poveikio intensyvus drėkinimasIšlygina odą
 

DRĖGMĖ

Oda paprastai praranda drėgmę – vasarą prakaituojant ir kondicionuojant, žiemą – per šaltą ir sausą šildomą orą. Ląstelių ir odos procesai vyksta tik sumažintu mastu, nes smarkiai sumažėja drėgmės lygis. Pati oda nesugeba sukurti pakankamai drėgmės – tad ja reikia papildyti odą.

Unikalus trumpos, vidutinės ir ilgos grandinės hialurono rūgščių, obuolių ekstrakto ir biopolimero derinys ampulėje aprūpina odą vertinga drėgme giliai, kur ji gali būti saugoma ilgą laiką. Sumažėja raukšlės, oda atrodo putlesnė ir gaivesnė. Labai koncentruotos veikliosios medžiagos yra įterptos į drėkinamąjį pagrindą, kurio pagrindinė sudedamoji dalis yra hialurono rūgštis. Ši bazė veikia kaip nešiklio sistema ir perneša pasirinktus ingredientus giliai į odą, kur jie gali optimaliai išvystyti savo poveikį. be kvepalų.
 
GAIVUS LIETAUS DUŠAS ODAI

Švelnūs vandens lašeliai teka pievose ir miškuose. Augalai įsisavina šiuos drėgmės lašus, o jų šviežia žaluma atgaivina pasaulį. Smarkus vasaros lietus leidžia gamtai lengviau atsikvėpti ir gali pražysti sodriomis spalvomis. Pajuskite raminančio lietaus pojūtį savo odoje  Tai tarsi gaivus lietaus dušas, kuris suteikia odai intensyvią drėgmę – grožio šaltinį.
 

AKTYVIOS VEIKLIOSIOS MEDŽIAGOS

Trumpos, vidutinės ir ilgos grandinės hialurono rūgštys, biopolimeras, GlycoMoist, obuolių ekstraktas, alantoinas
 

NAUDOJIMAS

Sukratykite ampulę ir atidarykite žiedo srityje, naudodami ampulės atidarytuvą (pridedamas perkant 7 ampules) arba servetėlę. Vienos apmulės visą turinį užtepkite ant veido, kaklo ir dekoltė srities ir įtrinkite į odą vienu kartu.
Tik išoriniam naudojimui!

Sudėtis

AQUA (WATER), PENTYLENE GLYCOL, GLYCERIN, PANTHENOL, SODIUM HYALURONATE, PYRUS MALUS (APPLE) FRUIT EXTRACT, ERYTHRITOL, SODIUM POLYGLUTAMATE, TREHALOSE, ALLANTOIN, HOMARINE HCL, BIOSACCHARIDE GUM-1, CHLORELLA VULGARIS/LUPINUS ALBUS PROTEIN FERMENT, GLYCERYL CAPRYLATE, ARGININE, SODIUM ANISATE, SODIUM LACTATE, SODIUM PCA, CITRIC ACID, PECTIN, SODIUM LEVULINATE, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE