ACTIVATING AGE REPAIR COMPLEX - Aktyvinamasis senėjimą stabdantis kompleksas, 50ml

Lipidų kiekis: W/O: 34%
Natūralios veikliosios medžiagos efektyviai atkuria laiko paliktus ženklus veide. Šis turtingos sudėties kremas efektyviai kovoja su priešlaikiniu senėjimu, išlygina raukšles, stangrina suglebusią odą. Kremas taip pat atgaivina odą bei užtikrina jai energijos tiekimą. Pasižymi puikiai subalansuotu vyrišku kvapu. Ypač tinka sausai, jautriai odai.
Dydis
50ml

* Būsite nukreipti į www.manodrauge.lt internetinę parduotuvę

SKU: 100907

PRODUKTO INFORMACIJA

Natūralios veikliosios medžiagos efektyviai atkuria laiko paliktus ženklus veide. Šis turtingos sudėties 24h veikiantis kremas efektyviai kovoja su priešlaikiniu senėjimu, išlygina raukšles, stangrina suglebusią odą. Kremas taip pat atgaivina odą bei užtikrina jai energijos tiekimą. Pasižymi puikiai subalansuotu vyrišku kvapu. Ypač tinka sausai, jautriai odai. 

  • Lipidų kiekis: W/O: 34%
  • Visiems odos tipams ypač sausai, jautriai odai
  • Stangrina ir atgaivina odą

 

AKTYVIOS VEIKLIOSIOS MEDŽIAGOS

GLYCAMON® junginys, oligopeptidas, keramidas II, argano aliejus

Apdovanojimus pelniusių produktų asortimentas, specialiai sukurtas unikaliems vyrų odos poreikiams tenkinti. Kiekvieno produkto sudėtyje yra patentuoto GLYCAMON® junginio, skirto drėkinti, nuraminti sudirginimą ir sustiprinti odos apsaugos sistemą. Ši patentuota formulė sujungia tris aukščiausio grynumo fitoaktyviąsias medžiagas: 
•    eliksyrą iš Nopal kaktuso. Būtent jo dėka oda yra giliai drėkinama, apsaugoma nuo oksidacinio streso ir įgauna pastebimai raminamąjį poveikį.
•    gliciriziną iš saldymedžio šaknies. Jis slopina uždegimą, ramina sudirginimą, mažina paraudimą ir atkuria odos pusiausvyrą. Glicirizinas taip pat reguliuoja sebumo išsiskyrimą, kuris yra atsakingas už odos matiškumą. 
•    peptidus iš gysločio, kurie lėtina odos senėjimo procesą ir veiksmingą kovą su priešlaikinėmis raukšlėmis.

Gyvybinga oda ir sulėtėjęs senėjimo procesas

Oligopeptidas yra natūralus peptidas, skatinantis kolageno sintezę. Naudojant priemonę sumažėja raukšlių gylis ir jų skaičius, stimuliuojama odos matrica ir regeneruojamas odos reljefas. Pavargusi oda atgauna elastingumą. Sudėtyje esantis keramidas II, kurio taip pat yra natūraliuose odos lipiduose, yra laikomas ląstelių cementu ir apsaugine medžiaga. Užkertamas kelias drėgmės praradimui ir stabilizuojamas pačios odos apsauginis barjeras. Argano aliejus – skystasis Maroko auksas – gaunamas iš argano medžio vaisių ir jame yra didelė koncentracija (daugiau nei 80%) įvairių nesočiųjų riebalų rūgščių. Kadangi argano aliejus yra labai panašus į žmogaus riebalus, jis lengvai prisitaiko prie odos ir idealiai tinka priešlaikinio odos senėjimo ir drėgmės praradimo prevencijai.


NAUDOJIMAS

Tepkite veidą ir kaklą ryte ir vakare po valymo.