„Gamta sukuria šedevrus – mes virtuoziškai juos atliekame“ H.Špileris

 

Kompanija įsteigta gydytojo ir farmociniko H.Špilerio ir turi daugiau negu 50-metų istoriją ir nepriekaištinga reputaciją. Nuo pirmos įkurimo dienos kompanija vadovaujasi filosofija: „Kosmetika harmonizuojanti su gamta“. Šiuo metu Dr.Špilerio produkcija naudojama 40 pasaulio šalių. Ji žinoma kaip hipoalergiška kosmetika išsprendžianti visas odos problemas su matomais rezultatais.
Mokslinė-tyrimo kompanijos laboratorija randasi ekologiškoje švarioje vietoje – Bavarų Alpių širdyje – Siegsdorf mieste – netoliese Chiemse ežero. Joje tiriamos odos ypatybės ir natūralių gamtos išteklių poveikis jai. Kad sukurti naujos kartos kosmetines priemones H.Špileris ir jo mokslininkų grupė, tirianti natūralios priežiūros koncepciją, kreipėsi į gamtą, nes ji turi didelį potencialą naujiems atradimams medicinoje ir kosmetologijoje, pajėgi duoti naujus sprendimus odos problemoms, senėjimo stabdymo ir prevencijos sprendimams.

 

„Gamta – mūsų pagrindinis mokytojas, duodantis mums protą ir inspiraciją. Mėgdžiojant gamtos pasaulį, skolinantis iš jo idėjas ir panaudojant jas, mes kuriame aukštos technologijos kosmetines priemones, kurios orientuotos į rezultatą, kuriuose natūralūs ingridientai ne tik panaudoti sudėtyje, bet parinkti tokiu budu, kad pilnavertiškai atitiktų fiziologinei sveikos odos struktūrai“.

 

Bioimitacija atskleidžia naują mokslo šaką – Biomimetiką ( iš lot. Bios – gyvenimas, mimesis – imitacija, pamėgdžiojimas) – tai gamtos nagrinėjimas ir pernešimas biologinių žinių į praktinę veiklą. Nes gamta visada reikalauja (duoda,siūlo) maksimalų rezultatą – gamtos principai ir mechanizmai tobuli.

 

Sveika oda – tai tobulai organizuota sistema, apsaugota nepažeistu raginiu sluoksniu. Jis turi unikalią savireguliacijos savybę ir gali gaminti savąjį „maitinamąjį kremą“, kuris priklausomai nuo aplinkinių veiksnių apsaugo, drėkina, maitina odą – suteikia pilnavertišką funkcionavimą.

 

„Geriausia profilaktiška odos priežiūra – tai jos naturalios apsauginės funkcijos palaikymas ir normalaus drėgmės lygio išlaikymas per visą dieną. Bet kai odos išvaizda ir funkcijos pažeistos, ji dehidratuota ir sujautrinta, reikia panaikinti disbalansą, efektyviai atstatyti ir apsaugoti odą į pagalbą skuba kosmetinės priemonės, kurios pagal savo sudėti atkartoja žmogaus odos apsaugines funkcijas (barjerus, veikia ekologiškai, nepažeidžiant homeostazės odoje. Butent tokios kosmetinės priemonės yra Dr. Spiller, kurie sukurti naudojant patobulintos plokštelinės (lamellar) emulsijos technologija Dr. Spiller Hydratain™“.

01. Dr Spiller prezentacija Nauja.003 01. Dr Spiller prezentacija Nauja.004 01. Dr Spiller prezentacija Nauja.005 01. Dr Spiller prezentacija Nauja.006 01. Dr Spiller prezentacija Nauja.007 01. Dr Spiller prezentacija Nauja.008 01. Dr Spiller prezentacija Nauja.009 01. Dr Spiller prezentacija Nauja.010 01. Dr Spiller prezentacija Nauja.011